nie mogę uruchomić gry ,,The Sims 4,,

autor: batekpl889
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

nie mogę uruchomić gry ,,The Sims 4,,

★ Novice

Pisze do państwa w sprawie problemu z grą The Sims 4 pobrałam ją na starszy komputer nie wiem dokładnie jaka firma (jeżeli to ważne mogę sprawdzić) i gra nie chce sie włączyć , klikam ,,graj,, ładuje sie kółeczko obok myszki i czekam kilka minut i gra się nie włącza czasami nawet zawiesza sie Origin podczas uruchamiania,próbowałam już (chyba) wszystkiego (najpierw kliknęłam napraw ale to nie rozwiązało mojego problemu a więc pobrałam TS 4 36 bitowy również nie pomogło,kilka razy aktualizowałam i nic) podczas uruchamiania nie wyświetla sie żaden komunikat ale na Origin gdy próbuje uruchomić gre pokazuje mi sie że grałam dzisiaj.Liczę na szybką pomoc Wink 

Wiadomość 1 z 7 (829 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: nie mogę uruchomić gry ,,The Sims 4,,

Hero (Retired)
@batekpl889

Podaj jaki system Windowsa ten komputer ma.i ilu bitowy ten system jest.
Windows 7? Windows10?
Z opisu problemu wyglada na to ze ten komputer nie spelnia wymagan gry.
Prawdopodobnie ma zbyt slaby procesor i kartę graficzna aby móc grę uruchomić, Przez jakis czas próbuje to robic ale nie wyrabia i w koncu Origin sie zawiesza
Jesli to jest laptop ze slabym czipem Intela przeznaczony generalnie do zadan biurowych czy przegladania filmikow i zdjeć a dodatkowo co gorsze ma stary system Windows7 to nie ma szans aby ta gra się na tym sprzecie uruchomila. .Stare, proste gierki na tym sprzecie pojda ale nie nowsze, wymagajace co najmniej sredniej klasy karty graficznej i szybszego procesora.

Nie jestem pracownikiem EA
Wiadomość 2 z 7 (802 wyświetleń)

Dot.: nie mogę uruchomić gry ,,The Sims 4,,

Community Manager

Hej @batekpl889 

 

Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy Standard smile

Wiadomość 3 z 7 (703 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nie mogę uruchomić gry ,,The Sims 4,,

★★ Novice

Ja też mam taki sam problem

Wiadomość 4 z 7 (670 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nie mogę uruchomić gry ,,The Sims 4,,

Hero (Retired)
@Ponczek0850

Czy dotyczy to swiezo zainstalowanej gry, czy po prostu nagle gra nie chce sie wlaczyc na przyklad po aktualizacji?
Podaj dane o swoim komputerze jak poproszono wyzej i sprezyzuj jaki to problem jest i kiedy wystapil.
Jesli otrzymujesz jakis komunikat od komputera koniecznie przepisz go dokladnie i zalącz tutaj.
Wiadomość 5 z 7 (636 wyświetleń)

Dot.: nie mogę uruchomić gry ,,The Sims 4,,

★★ Novice

Gra nie może się uruchomić od kilku miesięcy.Gdy naciskam przycisk graj to wyrzuca mnie na pulpit

 

Wiadomość 6 z 7 (614 wyświetleń)

Dot.: nie mogę uruchomić gry ,,The Sims 4,,

Hero (Retired)
Wiadomość 7 z 7 (551 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem