Dot.: klikając "graj" w the sims 4 przenosi mnie na sekunde na pulpit

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

klikając "graj" w the sims 4 przenosi mnie na sekunde na pulpit

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Cześć mam pewien problem.Wchodząc na Origin i klikając "graj"w the sims 4 przenosi mnie na sekunde na pulpit i znowu cofa na Origin.Nie mogę w ogóle uruchomić gry.Klikałam już prawym przyciskiem myszy"napraw"ale to nic nie dajeFrown

Wiadomość 1 z 3 (887 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie
Hero (Retired)
@kaaja2009

Czy to jest swiezo zanstalowana gra, czy gra w ktora grasz dluzej?
Ktorys z tych sposobow ponizej powinien pomóc.
1. Sprawdż czy masz aktualne sterowniki karty graficznej.

2; Ten sposob jest najczesciej pomocny : Idz do Dokumenty > Electronis Arts > The Sims 4 folder.
Scieżka do folderu The Sims 4 w Win 10
Kliknij znaczek Windowsa w lewym dolnym rogu ekranu. Z listy Menu start co sie otworzy wybierz" System" i kliknij to . Otworzy sie kolejna lista -wybierz Ten komputer Nastepnie > dysk C > Uzytkownicy > nazwa komputera albo twoje imię > Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4
Sciezka do tego folderu na Macku
Otwórz Findera, klikając jego ikonę w Docku.
W Finderze otwórz folder Dokumenty. Otwórz folder Electronic Arts.
Nastepnie obojetnie czy to Mac czy PC wysuń myszka folder The Sims 4 na pulpit i spróbuj uruchomić grę.
Jesli gra sie właczy to utworzy nowy folder The Sims 4 i bedzie to znaczyć, ze przyczyna błedu tkwi w twoim starym folderze gry. W takim wypadku potwierdź ze to zadziałalo bo nastepnym krokiem będzie odzyskanie twoich starych zapisów i biblioteki

3. Jesli masz program antywirusowy z netu (Avast , AVG, Sophos , McAfee, Kasperski albo jakikolwiek inny) wylacz go albo odinstaluj. Na dzis kazdy z tych programow potrafii zablokować losowo pliki gry. Nawet ten uruchamiajacy grę. Windows Defender na Win10 lub GateKeeper na Macu wystarczajaco chronia twoj komputer.
Tu jest info jak powinno sie odinstalować Avast
https://support.avast.com/pl-pl/article/Uninstall-Antivirus/mputer.
Jeśli masz inny program niż Avast wpisz w Google jego nazwę plus słówko Uninstall,
Jesli chcesz go testowo tylko wylaczyc wpisz w Google jego nazwe i slowko Disable . Nastepnie wyszukaj w pokazanych linkach instrukcje jak to zrobić.
Po odinstalowaniu, czy wyłączeniu antwirusa, napraw gre na Origin aby naprawic poblokowane pliki.
Origin./Moja biblioteka gier - prawym myszy na okladke gry- opcja Napraw

4. Wylacz Origin w grze:
Prawym myszy na okladke gry - opcja Wlasciwosci tam jest opcja wylaczenia Origin, Jesli to nie pomoze wlacz Origin z powrotem.

5. Sprobuj uruchomic gre w trybie okienkowym - Prawym myszy na okladke gry- opcja Wlasciwosci. Nastepnie wejdz w zakladke "Zawansowane opcje uruchumienia" i w pustym polu Wiersza Argumenty Poleceń wpisz
-w
i zatwierdź to.

4. Jesli to co wyzej nie pomoze przed probą uruchomienia gry zrób tak zwany "czysty rozruch komputera"
https://help.ea.com/pl-pl/help/faq/how-to-clean-boot-your-pc/

5. Jesli uzywasz aplikacji Riva Tuner Statistic Server - wyłacz ją
Jesli twoj komputer jest od MSI wylącz Afterburner a w opcjach aplikacji MSI Dragon Center wylacz program Nahimic

7. Wylacz wszystkie nakladki na gre typu GeForce Experience , czy Discord jesli oczywiście takich uzywasz.

Nie jestem pracownikiem EA

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (879 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi
Hero (Retired)
@kaaja2009

Czy to jest swiezo zanstalowana gra, czy gra w ktora grasz dluzej?
Ktorys z tych sposobow ponizej powinien pomóc.
1. Sprawdż czy masz aktualne sterowniki karty graficznej.

2; Ten sposob jest najczesciej pomocny : Idz do Dokumenty > Electronis Arts > The Sims 4 folder.
Scieżka do folderu The Sims 4 w Win 10
Kliknij znaczek Windowsa w lewym dolnym rogu ekranu. Z listy Menu start co sie otworzy wybierz" System" i kliknij to . Otworzy sie kolejna lista -wybierz Ten komputer Nastepnie > dysk C > Uzytkownicy > nazwa komputera albo twoje imię > Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4
Sciezka do tego folderu na Macku
Otwórz Findera, klikając jego ikonę w Docku.
W Finderze otwórz folder Dokumenty. Otwórz folder Electronic Arts.
Nastepnie obojetnie czy to Mac czy PC wysuń myszka folder The Sims 4 na pulpit i spróbuj uruchomić grę.
Jesli gra sie właczy to utworzy nowy folder The Sims 4 i bedzie to znaczyć, ze przyczyna błedu tkwi w twoim starym folderze gry. W takim wypadku potwierdź ze to zadziałalo bo nastepnym krokiem będzie odzyskanie twoich starych zapisów i biblioteki

3. Jesli masz program antywirusowy z netu (Avast , AVG, Sophos , McAfee, Kasperski albo jakikolwiek inny) wylacz go albo odinstaluj. Na dzis kazdy z tych programow potrafii zablokować losowo pliki gry. Nawet ten uruchamiajacy grę. Windows Defender na Win10 lub GateKeeper na Macu wystarczajaco chronia twoj komputer.
Tu jest info jak powinno sie odinstalować Avast
https://support.avast.com/pl-pl/article/Uninstall-Antivirus/mputer.
Jeśli masz inny program niż Avast wpisz w Google jego nazwę plus słówko Uninstall,
Jesli chcesz go testowo tylko wylaczyc wpisz w Google jego nazwe i slowko Disable . Nastepnie wyszukaj w pokazanych linkach instrukcje jak to zrobić.
Po odinstalowaniu, czy wyłączeniu antwirusa, napraw gre na Origin aby naprawic poblokowane pliki.
Origin./Moja biblioteka gier - prawym myszy na okladke gry- opcja Napraw

4. Wylacz Origin w grze:
Prawym myszy na okladke gry - opcja Wlasciwosci tam jest opcja wylaczenia Origin, Jesli to nie pomoze wlacz Origin z powrotem.

5. Sprobuj uruchomic gre w trybie okienkowym - Prawym myszy na okladke gry- opcja Wlasciwosci. Nastepnie wejdz w zakladke "Zawansowane opcje uruchumienia" i w pustym polu Wiersza Argumenty Poleceń wpisz
-w
i zatwierdź to.

4. Jesli to co wyzej nie pomoze przed probą uruchomienia gry zrób tak zwany "czysty rozruch komputera"
https://help.ea.com/pl-pl/help/faq/how-to-clean-boot-your-pc/

5. Jesli uzywasz aplikacji Riva Tuner Statistic Server - wyłacz ją
Jesli twoj komputer jest od MSI wylącz Afterburner a w opcjach aplikacji MSI Dragon Center wylacz program Nahimic

7. Wylacz wszystkie nakladki na gre typu GeForce Experience , czy Discord jesli oczywiście takich uzywasz.

Nie jestem pracownikiem EA
Wiadomość 2 z 3 (880 wyświetleń)

Dot.: klikając "graj" w the sims 4 przenosi mnie na sekunde na pulpit

Community Manager

Hej @kaaja2009 

 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem Standard smile 

Wiadomość 3 z 3 (685 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem