[info] Znalazłeś błąd językowy w grze? Daj nam o tym znać!

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: [info] Znalazłeś błąd językowy w grze? Daj nam o tym znać!

★★★ Novice

Dlaczego nazwisko Majewska jest nieodpowiednie? TS4_x64_pJ7fnJ6qoU.png

 

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Alicja_Majewska

Wiadomość 61 z 77 (1 048 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [info] Znalazłeś błąd językowy w grze? Daj nam o tym znać!

★★ Novice

Otóż moja simka wybrała się do szkoły podstawowej, wyświetlił się komunikat o wizycie dyrektora w klasie, a po kliknięciu pewnej opcji wyświetlił się załączony komunikat. Zamiast "Dzieciak mnie papier i rzuca" powinno być coś w stylu "Dzieciak zwija kulkę z papieru i we mnie rzuca"

Wiadomość 62 z 77 (899 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [info] Znalazłeś błąd językowy w grze? Daj nam o tym znać!

★★★★ Novice

@PolskaOwca64 To nie jest błąd, podstawową formą tego słowa jest miąć czyli gnięść czyli to samo co napisałeś.

 

W pakiecie rozgrywki kraina magii jak czarodziej już przeczyał księgę magiczną to w churce nad są jakieś kody a tam powinno być imię sima

Wiadomość 63 z 77 (788 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [info] Znalazłeś błąd językowy w grze? Daj nam o tym znać!

★★★★★ Apprentice

(Kraina Magii) Od dawna najwyższa ranga magiczna ma literówkę. Zamiast wirtuoz jest wirtouz.

Wiadomość 64 z 77 (725 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [info] Znalazłeś błąd językowy w grze? Daj nam o tym znać!

★★★ Novice

TS4_x64_fIZtDfyySZ.png

 

Powinno być dwiema słomkami.

(to jest w wysyłaniu wiadomości w Towarzyskim Króliczku).

Wiadomość 65 z 77 (695 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [info] Znalazłeś błąd językowy w grze? Daj nam o tym znać!

★★★ Novice

TS4_x64_NQEr9Hoy78.pngTS4_x64_7eAlZI1cek.png

 

 

 

Tego chyba nie da się pojąć.

Wiadomość 66 z 77 (692 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Literówki w The Sims 4

★★★ Newbie

Kojarzę, że był kiedyś jakiś wątek do zgłaszania literówek w grze, ale nie mogę odkopać, więc zakładam nowy temat.

Gdyby był już taki wątek to proszę o odesłanie mnie tam. 

Eko - lokalne plany działania - "Precz z kurtuazją - 4 linijka od góry i ostatnie słowo, powinno być na jest ma.

Wiadomość 67 z 77 (702 wyświetleń)

Dot.: [info] Znalazłeś błąd językowy w grze? Daj nam o tym znać!

★★★ Novice

Jest błąd przy sprecyzowaniu rodzaju.

 

TS4_x64_h7X3JCFUQh.png

Wiadomość 68 z 77 (603 wyświetleń)

Drobny błąd tłumaczenia [ulubiony prezent królika]

★ Guide

Ostatnio spotkałam się z drobnym błędem tłumaczenia jednej z nazw prezentu, który można podarować królikowi (opcja z Wiejskiej Sielanki). Otóż w dymku głównym z informacjami o króliku opcja "Napój" wyświetla się jako "Wypij", pomimo że w opcjach z wyborem różnych typów prezentów jest napisane prawidłowe "Napój".

 

Jest to oczywiście zrozumiały błąd, jako że oba te słowa to po angielsku "drink" (a tak przynajmniej zgaduję, nie mam opcji grania legalnie po angielsku i sprawdzenia tego samej), ale mimo wszystko jest to coś do poprawy. Dorzucam dwa zdjęcia obrazujące, o co dokładnie chodzi. Mam nadzieję, że nie było jeszcze takiej uwagi i jej nie powielam!!

Wiadomość 69 z 77 (564 wyświetleń)

Dot.: [info] Znalazłeś błąd językowy w grze? Daj nam o tym znać!

★ Guide
@ZefirEU Jestem niesamowicie pewna, że to angielski filtr wyłapał słowo "jew" w "Majewska", oznaczającego Żyda, i uznał je za obraźliwe. Z jakiegoś powodu anglojęzyczne strony i fora uwielbiają natychmiast blokować słowa, które moją zawierać chociażby taką kombinację liter w dokładnie tej kolejności - oczywiście nie zważając na kontekst i różnicę w językach innych niż angielski C:
Wiadomość 70 z 77 (509 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem