Re: [info] Znalazłeś błąd językowy w grze? Daj nam o tym znać!

autor: Kwarcdymny1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Re: [info] Znalazłeś błąd językowy w grze? Daj nam o tym znać!

★★★★ Novice

Zraszacze z dodatku CPR mają dwie opcje:

"włącz dopływ wody" i "włącz".

Pierwsze zmieniłbym na "włącz zraszacz" bo dopływ wody to brzmi chodź na początek trzeba było użyć tego a potem włącz. A drugą opcję "włącz" powinno się zmienić na jego funkcje czyli "automatyczne podlewanie"

Wiadomość 41 z 77 (3 081 wyświetleń)

Re: [info] Znalazłeś błąd językowy w grze? Daj nam o tym znać!

[ Edytowane ]
★ Guide

@Arcio380masz rację. Ten zraszacz ma w interakcjach niezbyt dobrze określoną funkcję. Więc funkcję "Wyłącz/Włącz" powinno się zmienić na "Wyłącz/Włącz automatyczne podlewanie. Z tym "Włącz/Wyłącz dopływ wody" to moim zdaniem niema potrzeby zmieniać, ale jeśli jednak się zmieni to też może być.

Wiadomość 42 z 77 (3 001 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: [info] Znalazłeś błąd językowy w grze? Daj nam o tym znać!

★ Guide

Gdy dzieckiem kliknie się na zabawkę to jedna z interakcji nazywa się "Graj z uczuciem". Ta interakcja powinna być poprawiona na np. "Baw się z uczuciem".

Wiadomość 43 z 77 (2 995 wyświetleń)

Re: [info] Znalazłeś błąd językowy w grze? Daj nam o tym znać!

★ Guide

Gdy Sim podniesie zwierzaka, na podłodze jest interakcja "Posadź Sima o imieniu [imię zwierzaka] tutaj". Powinno być poprawione na "Posadź zwierzaka o imieniu [imię zwierzaka] tutaj". Chociaż trochę się obawiam, że przez tą zmianę może się też zmienić nazwa interakcji u małych dzieci, która się nazywa identycznie, więc możliwe, że są ze sobą powiązane. Pewnie twórcy gry musieli by te tytuły interakcji rozdzielić aby miały odpowiednie tłumaczenie.

Wiadomość 44 z 77 (2 991 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: [info] Znalazłeś błąd językowy w grze? Daj nam o tym znać!

★ Guide

Gdy wybuchnie pożar to klikając na Sima jest interakcja "Droga ucieczki". Powinno być to zmienione na np. "Uciekaj" albo "Znajdź drogę ucieczki od pożaru".

Wiadomość 45 z 77 (2 991 wyświetleń)

Re: [info] Znalazłeś błąd językowy w grze? Daj nam o tym znać!

[ Edytowane ]
★ Guide

Wiem, że to jest czepianie się szczegółów, ale chciałbym aby nazwy zakładek w lekcjach "Pory roku" i "Cztery pory roku" były zamienione, ponieważ ta pierwsza to zakładka z tytułem dodatku, a druga to zakładka z tytułem lekcji. Super by było gdyby to zostało zamienione Standard smile

Wiadomość 46 z 77 (2 986 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: [info] Znalazłeś błąd językowy w grze? Daj nam o tym znać!

★★★ Apprentice

Mała lodówka z Uniwersytetu ma do wyboru opcję "Sok w puszcze".

Wiadomość 47 z 77 (2 934 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: [info] Znalazłeś błąd językowy w grze? Daj nam o tym znać!

[ Edytowane ]
★ Guide

Dodam tylko dla jasności, że chodzi o literówkę "Sok w puszcZe". Trzeba poprawić na "Sok w puszce".

Wiadomość 48 z 77 (2 881 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: [info] Znalazłeś błąd językowy w grze? Daj nam o tym znać!

★★ Novice

Gdy zrobiłem sima (dziecko) i stworzyłem jego tatę i tego taty brata to dziecko jest dla taty brata siostrzenicem.

Wiadomość 49 z 77 (2 636 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Problemy z tłumaczeniami

★★★★ Apprentice

Przed napisaniem tego tematu szukałam informacji aby nie dublować tematów, ale oba są zamknięte.

https://answers.ea.com/t5/Bug-Reports/COLLECTION-THREAD-Polish/m-p/5192646
https://answers.ea.com/t5/Informacje-o-grach/info-Znalazles-blad-jezykowy-w-grze-Daj-nam-o-tym-znac/...

Na razie znalazłam jeden błąd, ale mam nadzieję, że inni też się dołączą.

W języku angielskim ten sentyment brzmi: "Adoring – Sim #1 just wants the best for Sim #2 and thinks they are so wonderful!"

Problem w tym że Alex to simka z samouczka, Alex Moyer. W pełni kobieca, nic nie zmieniana. Nawet wyrzuciłam mody.

Wiadomość 50 z 77 (2 299 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem