Dot.: brak save'a the sims 4

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

brak save'a the sims 4

★★★ Newbie

Dzień dobry,

Nie widzę save'a w grze od momentu gdy musiałam go wyjąć i zamienić z innym o takiej samej nazwie. Wymyśliłam, że aby mieć ten i 2 o tej samej nazwie save zmieniłam temu mojemu nazwę. Potem wydawało mi się, że dałam znowu poprawną nazwę, ale nie wiem.  Nie usunęłam z nazwy napisu save. 

Gdy wkładałam pierwszy raz plik 2 to pokazało mi się, że jest już taki jeden i kilka opcji. Nie wiem czy nie kliknełam zamień czy coś, węc proszę o pomoc też w takiej sytuacji. 

W czasie gdy  wyjęłam ten plik to wyskoczył mi w grze autozapis. Kliknełam, aby zapisać grę.

Wyjełam tylko 1 plik z tego save. 

Załączam zdjęcie plików jakie gra odczytuje jako żaden save. Nie czyta ich.

Dziękuję za pomoc

Wiadomość 1 z 3 (374 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: brak save'a the sims 4

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@agatka181  Hej Standard smile

 

Sprawdź sobie pierwszy save i zmień nazwę żeby był jako Slot_00000002.save, jak na zdjęciu u mnie, jako jedynki gra może ich już nie rozpoznawać.

 

Nie wiem czy jeszcze będą u Ciebie działać, są jeszcze z 2017 roku z tego co widzę po dacie modyfikacji.

 

Zawsze zapisuj grę "zapisz jako..." nie zapisuj opcją "zapisz" ani "zapisz i wyjdź".

 

Bez tytułu.jpg

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (369 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: brak save'a the sims 4

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@agatka181  Hej Standard smile

 

Sprawdź sobie pierwszy save i zmień nazwę żeby był jako Slot_00000002.save, jak na zdjęciu u mnie, jako jedynki gra może ich już nie rozpoznawać.

 

Nie wiem czy jeszcze będą u Ciebie działać, są jeszcze z 2017 roku z tego co widzę po dacie modyfikacji.

 

Zawsze zapisuj grę "zapisz jako..." nie zapisuj opcją "zapisz" ani "zapisz i wyjdź".

 

Bez tytułu.jpg

Wiadomość 2 z 3 (370 wyświetleń)

Dot.: brak save'a the sims 4

Community Manager

Hej @agatka181 

 

Nie zapomnij oznaczyć odpowiedzi @Narayen jako rozwiązanie jeśli okazała się pomocna Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (303 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem