Źle wgrany dodatek sims 4 wiejska sielanka

autor: paulak_30
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Źle wgrany dodatek sims 4 wiejska sielanka

★ Novice

Cześć, kupiłam nowy dodatek sims 4 wiejska sielanka. Zainstalował się i wszystko było ok. Jednak kiedy uruchomiłam i weszłam w mapę nowego świata to mam biały ekran i nie mogę grać. Co robić? 

Wiadomość 1 z 5 (629 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: Źle wgrany dodatek sims 4 wiejska sielanka

Hero (Retired)
@paulak_30

1.Jesli uzywasz modów a nieopatrznie wlaczylas te mody w opcjach gry po aktualizacji a one byly do tej aktualizacji niedostosowane to mogło zaskutkowac takim efektem
Wiec jesli uzywasz modow i CC
Przenieś/wysuń folder mods myszką na pulpit z folderu gry. Usuń z folderu gry także plik localthumbcache.package oraz wszystkie foldery ze słowem cache w nazwie. Gra odtworzy je po włączeniu.
Idź na Origin/Moja biblioteka gier - prawym myszy na okładke TS4 - opcja Napraw. Musisz poczekać aż Origin sprawdzi wszytkie dodatki jakie posiadasz.
Wlącz grę aby wygenerowal sie nowy, pusty folder mods i i sprawdź czy nadal masz ten bład.
Jesli blad zniknął sprawdź, czy są już dostępne nowe, zaktualizowane wersje modów, których używasz na stronach ich tworców
Następnie przeklejaj po kolei swoje mody i CC z pulpitu do nowego folderu mods za kazdym razem sprawdzając czy błąd nie wrócił tak długo az znajdziesz te ktore są zepsute i je usuniesz.

2. Jeśli nie uzywasz modow ani CC tez napraw gre na Origin

3. Daj od razu znać jeśli opcja Napraw na Origin nie bedzie działać bo to bedzie wkazywac innego winowajce

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (614 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: Źle wgrany dodatek sims 4 wiejska sielanka

Hero (Retired)
@paulak_30

1.Jesli uzywasz modów a nieopatrznie wlaczylas te mody w opcjach gry po aktualizacji a one byly do tej aktualizacji niedostosowane to mogło zaskutkowac takim efektem
Wiec jesli uzywasz modow i CC
Przenieś/wysuń folder mods myszką na pulpit z folderu gry. Usuń z folderu gry także plik localthumbcache.package oraz wszystkie foldery ze słowem cache w nazwie. Gra odtworzy je po włączeniu.
Idź na Origin/Moja biblioteka gier - prawym myszy na okładke TS4 - opcja Napraw. Musisz poczekać aż Origin sprawdzi wszytkie dodatki jakie posiadasz.
Wlącz grę aby wygenerowal sie nowy, pusty folder mods i i sprawdź czy nadal masz ten bład.
Jesli blad zniknął sprawdź, czy są już dostępne nowe, zaktualizowane wersje modów, których używasz na stronach ich tworców
Następnie przeklejaj po kolei swoje mody i CC z pulpitu do nowego folderu mods za kazdym razem sprawdzając czy błąd nie wrócił tak długo az znajdziesz te ktore są zepsute i je usuniesz.

2. Jeśli nie uzywasz modow ani CC tez napraw gre na Origin

3. Daj od razu znać jeśli opcja Napraw na Origin nie bedzie działać bo to bedzie wkazywac innego winowajce
Wiadomość 2 z 5 (615 wyświetleń)

Re: Źle wgrany dodatek sims 4 wiejska sielanka

★ Novice

Dziekuje Standard smile) jeszcze dzisiaj sprawdzę czy zadziała i dam znać. Rzeczywiście włączyłam mody po aktualizacji :/ dzięki za pomoc 

Wiadomość 3 z 5 (609 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Źle wgrany dodatek sims 4 wiejska sielanka

★ Novice

Działa! Baaardzo dziękuję Standard smile))) 

Wiadomość 4 z 5 (592 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Źle wgrany dodatek sims 4 wiejska sielanka

★★★★★ Expert

@paulak_30

 

Dzięki za potwierdzenie, oznaczę wpis @kreatora jako rozwiązanie.

Wiadomość 5 z 5 (566 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem