Zawartość dodatkowa "Zajętego gnoma"

autor: Shiiionn
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zawartość dodatkowa "Zajętego gnoma"

★★★ Newbie

Hej! Zakupiłam dodatek do The Sims 4 - Wiejska Sielanka, nie mogę jednak odblokować zawartości dodatkowej "Zajętego gnoma". Zastanawiam się czy jest to spowodowane tym iż nie kupiłam gry na Originie. Mógłby ktoś może napisać czy jest możliwość odblokowania tej zawartości, czy już raczej przepadła.

Wiadomość 1 z 5 (328 wyświetleń)

Re: Zawartość dodatkowa "Zajętego gnoma"

Hero (Retired)
@Shiiionn

Nie to nie ma znaczenia. Nie ty jedna masz ten problem, Z tego postu wynika ze to wina awarii serwera Origin i ze właśnie probuja to naprawić
https://answers.ea.com/t5/The-Sims-4/Problem-z-zestawem-quot-Zajety-gnom-quot/m-p/10535223#M13250
Wiadomość 2 z 5 (319 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zawartość dodatkowa "Zajętego gnoma"

★★ Guide
@Shiiionn Istnieje możliwość odblokowania. Należy się skontaktować z EA. Można to zrobić poprzez telefon (jednak na polskiej stronie jest info że tylko na tygodniu można dzwonić) ALE! Istnieje druga opcja poprzez Live Chat na angielskiej wersji i bardzo szybko to trwa i ci odblokują ten zestaw bez problemu. Alternatywnie możesz zaczekać aż sami to naprawią.
Wiadomość 3 z 5 (302 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zawartość dodatkowa "Zajętego gnoma"

★★★ Newbie

Kontaktowałem się z EA na live chat i dostałem informację, że nie mogą tego dodać i muszę czekać, aż problem zostanie rozwiązany, bo duża ilość graczy już ten problem zgłaszało

Wiadomość 4 z 5 (283 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zawartość dodatkowa "Zajętego gnoma"

★★ Guide
@k4tols Polecam próbować aż do skutku, bo to zależy na kogo się trafi.
Wiadomość 5 z 5 (255 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem