Wilkołaki, których nie ma

autor: Slimor555
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Wilkołaki, których nie ma

★★ Novice

Świeżo zakupiony pakiet  i już jest problem. A mianowicie mam dodatek z wilkołakami bez wilkołaków. Świat z dodatku jest, w trybie CAS jest możliwość stworzenia wilkołaka... TYLKO podczas rozgrywki ich nie ma! Zero możliwości przemiany, zero jakichkolwiek interakcji i przede wszystkim sim wygląda tak, jakby w ogóle nie był postacią okultystyczną. 

Nie wina modyfikacji, bo wszystkie mody wyciągnęłam i problem nadal istnieje.

Może ja coś źle robię albo po prostu trafił mi się feralny pakiet.

Wiadomość 1 z 7 (516 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Wilkołaki, których nie ma

★★ Novice

Nie, już nie. 

 

Problem rozwiązał się dzięki przywróceniu grze ustawień fabrycznych i wyselekcjonowanie szkodliwej modyfikacji. Standard smile

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 7 (356 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Wilkołaki, których nie ma

Hej @Slimor555 

 

Na co dzień wilkołaki mają postać Sima, dopiero gdy księżyc zaczyna na nich oddziaływać, zmieniają się w wilkołaki. Zatem Simy, które widzisz w świecie wilkołaków, w rzeczywistości są nimi. 

Jeżeli po paru dniach ( w grze ustawiona jest pełnia na 8 dni) Sim  nie przemienia się w wilkołaka to sprawdź ustawienia gry.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 7 (498 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wilkołaki, których nie ma

[ Edytowane ]
★★ Novice

Niestety nic nie pomogło. Simy dalej są jako zwykłe simy, nawet po przemianie. Panel z potrzebami też nie wygląda dla tego, który mają wilkołaki.

Wyśle parę zdjęć jak to wygląda w rozgrywce. Zaznaczę, że każdy sim ze zdjęcia powinien mieć cechy wilkołaka, chociażby ten panel:

 

 

Wiadomość 3 z 7 (469 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wilkołaki, których nie ma

[ Edytowane ]

@Slimor555 

 

W mojej grze ta rodzina wygląda dokładnie tak samo, jej zmiana nastąpiła dopiero w porze pełni księżyca.

 

Na Twoim zdjęciu widzę Simkę ze zmienionymi włosami- zmieniałaś odcień włosów tej Simce? Odmładzałaś ją? U mnie w grze ta Simka jest staruszką z siwymi włosami. Jeżeli edytowałaś tę rodzinę w CAS to być może niechcący odpięłaś rodzinie połączenia>postaci bestii z postacią Sima. To samo dotyczy Sima - przywódcy, odmładzałaś go?. Takie zmiany mogą mieć poważny wpływ na rozgrywkę, gdyż ta rodzina  przewodzi grupie wilków.

 

Przy okazji, nie masz w grze przypadkiem jakiś modów? Jeżeli tak, to któreś z nich mogą być nieaktualne. Wtedy zapoznaj się z tym poradnikiem i usuń z gry wszystkie zepsute mody:

https://answers.ea.com/t5/The-Sims-4/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-modami/m-p/...

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 4 z 7 (460 wyświetleń)

Dot.: Wilkołaki, których nie ma

Community Manager

Hej @Slimor555 

 

Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy. 

Wiadomość 5 z 7 (364 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wilkołaki, których nie ma

★★ Novice

Nie, już nie. 

 

Problem rozwiązał się dzięki przywróceniu grze ustawień fabrycznych i wyselekcjonowanie szkodliwej modyfikacji. Standard smile

 

 

Wiadomość 6 z 7 (357 wyświetleń)

Dot.: Wilkołaki, których nie ma

Community Manager

Dzięki za odpowiedź @Slimor555 Standard smile 

 

Oznaczę Twój post jako rozwiązanie. 

Wiadomość 7 z 7 (329 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem