Wiejska sielanka - Empik - Dodatkowy pakiet?

autor: Szewczykienko
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Wiejska sielanka - Empik - Dodatkowy pakiet?

★ Novice

Cześć, kupiłam już jakiś czas temu płytę z Wiejską Sielanką, jednocześnie absolutnie nigdzie nie można otworzyć żadnego regulaminu czy Kupując w Empiku lub innym punkcie niż Origin/Steam ten dodatek również mi się należy. Proszę o informację, w internecie jest rozbieżność. 

Wiadomość 1 z 10 (1 344 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: Wiejska sielanka - Empik - Dodatkowy pakiet?

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Szewczykienko

Tak, pakiet "Zajety gnom" tez ci sie nalezy pomomo ze gry nie kupilas na Origin. Problem polega na tym ze wczoraj byla awaria serwera i nikt nie dostal tego pakietu ani ci co rejestrowali dodatek zainstalowany z płyty ani ci co pobrali go z Origin,
Mozesz sprawdzać swoje konto na Origin aby zobaczyć, czy juz to naprawili i ten pakiet ci sie pojawił w Zawartości Dodatkowej i ewentualnie pobrać go, albo wprost zadzwonić do polskiego supportu EA z pytaniem czy ten pakiet juz jest dostepny, a jesli jest to dlaczego go nie ma na twoim koncie
Telefon +48 22 397 08 40 - Czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 do 21:00

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 10 (1 325 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Wiejska sielanka - Empik - Dodatkowy pakiet?

[ Edytowane ]

Hej @Szewczykienko 

 

Nie rozumiem pytania. Standard smile

 

Jeżeli kupiłaś ten dodatek w sklepie stacjonarnym to nie musisz już go kupować po raz drugi.

 

Płyta nie będzie Ci potrzebna do grania, gdyż gra The Sims 4 jest grą w pełni cyfrową - oznacza to, że włącza się tylko za pośrednictwem Twojego konta w aplikacji Origin.

 

Najpierw jednak musisz zarejestrować ten dodatek na swoim koncie Origin. Następnie bezpośrednio z aplikacji Origin instalujesz go na swoim komputerze.

Klucz rejestracyjny powinien znajdować się w pudelku gry.

 

Do grania w tę grę potrzebna Ci będzie podstawa gry (jeżeli jej nie masz) i aplikacja Origin, którą instalujesz na swoim komputerze. Do pobrania stąd: https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/download

 

Komputer musi mieć system Windows- 64 BIT.

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 10 (1 336 wyświetleń)

Re: Wiejska sielanka - Empik - Dodatkowy pakiet?

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Szewczykienko

Tak, pakiet "Zajety gnom" tez ci sie nalezy pomomo ze gry nie kupilas na Origin. Problem polega na tym ze wczoraj byla awaria serwera i nikt nie dostal tego pakietu ani ci co rejestrowali dodatek zainstalowany z płyty ani ci co pobrali go z Origin,
Mozesz sprawdzać swoje konto na Origin aby zobaczyć, czy juz to naprawili i ten pakiet ci sie pojawił w Zawartości Dodatkowej i ewentualnie pobrać go, albo wprost zadzwonić do polskiego supportu EA z pytaniem czy ten pakiet juz jest dostepny, a jesli jest to dlaczego go nie ma na twoim koncie
Telefon +48 22 397 08 40 - Czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 do 21:00

Wiadomość 3 z 10 (1 326 wyświetleń)

Dot.: Wiejska sielanka - Empik - Dodatkowy pakiet?

★★★★ Apprentice

Terz mam ten problem, pisałam do origin pomoc - ale nadal nic .....nie ma zajętego gnoma ani odpowiedzi na sprawę założoną na origin pomoc

Wiadomość 4 z 10 (1 243 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Wiejska sielanka - Empik - Dodatkowy pakiet?

★★★★ Apprentice
@kreatora Też mam ten sam problem - nie dostałam bonusu zajęty gnom - też kupione w empiku
Wiadomość 5 z 10 (1 199 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Wiejska sielanka - Empik - Dodatkowy pakiet?

★★★★ Apprentice
@kreatora Też mam ten sam problem - kupiłam 22 w empiku jeszcze przed premierą wpisałam kod z pudełka i nie dostałam bonusu zajęty gnom. help
Wiadomość 6 z 10 (1 198 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wiejska sielanka - Empik - Dodatkowy pakiet?

Hero (Retired)
@megi82

Musicie interweniować najlepiej telefonicznie w polskim biurze EA - na kazdym pudełku jest zobowiązanie EA. że jeśli to kupicie ten dodatek i to on sie znajdzie na waszym koncie przed 2 wrzesnia to dostaniecie ten zestaw. Tam jest problem bo w miedzyczasie była awaria serwera i teraz niestety EA powinna recznie dodać wam ten pakiet ale pracowników tam jest ilu jest ii trzeba być mocno przekonowującym aby to zrobili, Dodatkowo trudno sie dodzwonic , bo wiecej osób tam interweniuje
Telefon +48 22 397 08 40 - Czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 do 21:00
Wiadomość 7 z 10 (1 189 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wiejska sielanka - Empik - Dodatkowy pakiet?

★★★★ Apprentice

wysłałam im paragon i zdjęcie klucza gry - nawet na czacie angielskim i nic to nie dało - wykłócają  się że empik nie należy do partnerów origina i nie przysługuje ten pakiet - albo przerywają rozmowę i się rozłączają. Spróbuje się jutro dodzwonić. Co oni robią z wiadomościami na origin pomoc masę ich wysłałam i zero odpowiedzi od czwartku. 

Wiadomość 8 z 10 (1 166 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wiejska sielanka - Empik - Dodatkowy pakiet?

★★★★ Apprentice
@Szewczykienko też mam ten problem od czwartku masę do nich pisałam na polskim origin pomoc - i zero odpowiedzi od czwartku, i kolejne to czat z angielską stroną wysłałam im skan paragonu i klucza gry i nadal nie pomogli.
Wiadomość 9 z 10 (1 165 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wiejska sielanka - Empik - Dodatkowy pakiet?

★★★★ Apprentice

HEJ EA HELP/TWITTER konsultantka właśnie odblokowała mi zestaw zajęty gnom (wiejska kupiona w empiku) co dziwne to to że mojego dodatku wiejskiej sielanki nie widziała wcale na koncie - musiałam wysłać zdjęcie paragonu z swoim podpisem, zdjęcie klucza gry itd. Czyli na fakcie jest jakiś błąd w originie. 

Wiadomość 10 z 10 (1 129 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem