Wersja 64-bitowa gry The Sims 4

autor: magda_aaa1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wersja 64-bitowa gry The Sims 4

★★★ Newbie

Jakiś czas temu grałam w simsy i wyskoczył mi komunikat, że muszę zaktualizować grę. Gra została zaktualizowana, a następnego dnia wchodząc w grę pokazał mi się komunikat, że gra jest w wersji 32-bitowej i że mogę ją przełączyć na wersję 64-bitową. Poniżej był odnośnik do strony EA, gdzie napisane było krok po kroku jak tego dokonać. Znalazłam informację, że aby tego dokonać trzeba wejść w ustawienia zaawansowane i w rubryce przeznaczonej do wersji gry. Zrobiłam wszystko krok po kroku, lecz takiej rubryki nie zastałam. Grę mam od 5 lat. Po 3 latach grania był zmieniony komputer. Wszystko bardzo dobrze działało aż do tej aktualizacji. Bardzo chciałabym tą wersję przywrócić, ponieważ obraz w wersji 32-bitowej jest pomniejszony i nie da się na niej grać. 

Wiadomość 1 z 2 (362 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Wersja 64-bitowa gry The Sims 4

Hero (Retired)
@magda_aaa1

Jesli komputer zawolał o 32 bitowa wersje gry, a przedtem uzywalas wersji normalnej bez problemu to oznacza ze plik uruchamiający grę w wersji 64 bitowej został zablokowany przez twoj program antywirusowy z netu (jeśli taki masz ) podczas aktualizacji sinsow. Najczęsciej winny jest AVAST.
Jeśli masz program antywirusowy z netu taki jak Norton, Avast , AVG, Sophos , McAfee, Kasperski albo jakikolwiek inny - wyłącz go, albo odinstaluj. Albo dodaj w nim pliki exe gry do wyjątków. Na dziś każdy tych programów potrafi zablokować losowo pliki gier. Nawet ten uruchamiający grę.
https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues-PC/CURRENT-ISSUE-Anti-Virus-blocking-User-Folder-Screensh...
Tu jest info jak powinno się odinstalować Avast
https://support.avast.com/pl-pl/article/Uninstall-Antivirus/mputer.
Jeśli masz inny program niż Avast wpisz w Google jego nazwę plus słówko Uninstall, Odinstaluj . Następnie wyszukaj w pokazanych linkach instrukcje jak to zrobić
Jeśli chcesz testowo wylaczyc taki program wpisz w Google jego nazwę i slówko Disable. Wyłączanie.
W żadnym wypadku nie usuwaj takiego programu opcja Windowsa Dodaj/Usuń programy bo to nie odinstaluje takiego programu całkowicie i dalej będzie on blokował pliki gry.
Po odinstalowaniu, czy wyłączeniu antwirusa, odnstaluj wersje 32 bitową (Tradycyjną) simsow której w tej chwili uzywasz i sciagnij z biblioteki na swoim koncie EA czy Origin wersje normalną.

Mozesz oczywiscie zamiast odinstalowywać antywirusa i po zainstalowaniu wersji normalnej 64 bitowej Simsow dodac 2 pliki gry TS4.exe oraz TS4_x64.exe do wyjątków w swoim programie antywirusowym. Tu jest ściezka do tych plikow jesli uzywasz Origin
Kliknij znaczek Windowsa w lewym dolnym rogu ekranu odszukaj na liscie System a dalej po kliknieciu w to odszukaj Moj komputer > dysk C.> Pliki programów (x86) >Origin games >The Sims4 > Game (tego folderu szukaj pod literka g) > Bin i Bin_LE W kazdym z obu folderów Bin znajduje sie plik zaczynajacy sie od literek TS4 i oba te pliki nalezy dodac do wyjatków
Tu info jak dodać do wyjątkow te 2 pliki w AVAST
https://support.avast.com/en-ww/article/168/#idt_01

Jesli jesteś na EA ap to tych plikow szukasz w Program Files/EA Games /The Sims4/Games/Bin
Wiadomość 2 z 2 (337 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem