Re: Ts4

autor: kreatora
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★ Novice

Witam , zrobiłam to co kazaliście czyli 'The Sims 4 kopia' i usunęły mi się wszystkie rodzinki i totalnie wszystko jak mam do tego powrócić ? Żeby miała rodzinki i zapisane galerie ?  

Wiadomość 1 z 3 (202 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Hero (Retired)
@olqa45

Czy dobrze rozumiem ze zmienilas nazwe folderu The sims4 na The sims4 kopia, a potem wlaczylas gre? .
Jesli tak zrobilas to utworzyl ci sie nowy folder TS4 w Dokumenty /Electronik Arts .i masz tam teraz dwa takie foldery w tym jeden zupelnie nowy. I wlasnie ten jest teraz uzywany przez gre (bez starych zapisów i biblioteki)
Jesli tak
1, Przenieś/ wysun myszka. ten folder "TS4 kopia" na pulpit bo bedzie ci latwiej dalej wykonywac potrzebne czynnosci
2. Jesli blad znikl po wlaczeniu gry w tym nowym folderze wyjdź z gry i usuń z nowo postałego folderu TS4 w Dokumentach nastepujące foldery: Saves i Tray
3. Następnie skopiuj swój stary folder Saves z pulpitu i wklej go do tego nowego folderu gry.
Zrób to sam z folderem Tray - to twoja biblioteka - oraz jesli masz w starym folderze na pulpicie taki plik TrayDeleteItems to przeklej go tez do nowego folderu gry.
4. . Jesli mialaś jakies mody nie dodawaj ich na razie do nowego folderu gry. Bedziesz prawdopodobnie potrzebowala ich nowych wersji już dostosowanych to ostatnich aktualizacji. .
5.Włącz grę i sprawdź czy bład zniknął .w starym sejfie. Jednak jesli miales jakies obiekty CC w domach ( meble itp. ) to stary sejf mogl sie zbugować.

* Swoja droga skad wyciagnelas tę starą, niepełna instrukcję naprawy gry? Lepiej zawsze tworzyc nowy temat jak sie ma bład w grze zamiast szukac rozwiazan ktore moga byc juz albo nieaktualne, albo niedokladne

Nie jestem pacownikiem EA
Wiadomość 2 z 3 (184 wyświetleń)
Community Manager

Hej @olqa45 

 

Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (140 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem