Trofea w Sims 4 na platformie PS4 i używanie kodów

autor: tymonis2105
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Trofea w Sims 4 na platformie PS4 i używanie kodów

[ Edytowane ]
★★★ Newbie
  • Dzień dobry,

 

Od niedawna zastanawia mnie wątek z używaniem kodu resetSim. Nurtuje mnie pytanie, czy jeżeli użyję go na platformie PS4 (kiedy mój Sim się zawiesi), to czy tak jak w przypadku innych kodów (tj. motherlode, Testingcheats) trofea do zdobycia zostaną zablokowane?

Wiadomość 1 z 4 (810 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Trofea w Sims 4 na platformie PS4 i używanie kodów

Hej @tymonis2105 

 

Kod "resetSim" resetuje Sima, ale także wszystkie interakcje, jakie w tym momencie Sim mógł wykonać, także komunikaty.

 

Wprawdzie nie znam specyfiki "PlayStation Network", ale myślę, że jeżeli komunikaty o nagrodach pojawiają się niezależnie do tego co się aktualnie dzieje w grze - nagrody te (trofea) po zresetowaniu Sima nie powinny zniknąć.

 

Jeżeli nagrody pojawiają się na platformie to zapewne dotyczą one już wykonanych zadań, więc nawet, gdy Sim się później "zawiesi"  - zresetowanie go nie powinno zablokować nagród.

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (758 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Trofea w Sims 4 na platformie PS4 i używanie kodów

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@tymonis2105

To nie ma znaczenia czy kodu uzyjesz w grze na PS4 czy na komputerze, Skutek bedzie taki sam, Tylko nie bardzo rozumiem o jakie trofea ci chodzi, Reset sima czy uzycie innego kodu nie powinien blokować niczego,
O jakie trofea do zdobycia ci chodzi ? Obiekty do kolekcji?

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 2 z 4 (777 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Trofea w Sims 4 na platformie PS4 i używanie kodów

★★★ Newbie

Chodzi mi o trofea, które są do zdobycia w PlayStation Network (chyba). Z każdą grą na tej platformie pojawiają się takie jakby "achievmenty" jak na Steamie na przykład. Nie są one typowo w grze, tylko na platformie. Po użyciu kodów na Simoleony lub Testingcheats możliwość zdobycia trofeów na platformie blokuje się. 

 

Jednakże kod ResetSim może być przydatny i nie wpływa zanadto na rozgrywkę, stąd moje wcześniejsze pytanie. 

 

Po prostu nie chce się narażać na ewentualny brak tych trofeów ze względu na to, że Sim mi się zawiesza - co zdarza się dość często.

Wiadomość 3 z 4 (771 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Trofea w Sims 4 na platformie PS4 i używanie kodów

Hej @tymonis2105 

 

Kod "resetSim" resetuje Sima, ale także wszystkie interakcje, jakie w tym momencie Sim mógł wykonać, także komunikaty.

 

Wprawdzie nie znam specyfiki "PlayStation Network", ale myślę, że jeżeli komunikaty o nagrodach pojawiają się niezależnie do tego co się aktualnie dzieje w grze - nagrody te (trofea) po zresetowaniu Sima nie powinny zniknąć.

 

Jeżeli nagrody pojawiają się na platformie to zapewne dotyczą one już wykonanych zadań, więc nawet, gdy Sim się później "zawiesi"  - zresetowanie go nie powinno zablokować nagród.

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 4 z 4 (759 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem