Re: The sims 4 Kraina magii nie działa

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

The sims 4 Kraina magii nie działa

★ Novice

Witam, mam problem z dodatkiem "kraina magii". Kupiłam, pobrałam, jest jako zainstalowany ale nie jest aktywny w grze. Wyświetla się informacja aby zresetować grę żeby dokończyć instalacje. Resetowałam poprzez folder moje dokumenty, próbowałam zainstalować wszystko jeszcze raz, użyć opcji naprawy i nic. Proszę o pomoc. 

Wiadomość 1 z 4 (450 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: The sims 4 Kraina magii nie działa

Hero (Retired)
@HaloGroteska

Czy moze masz zainstalowany program Avasti albo AVG? Od czasu aktualizacji każdy z tych wirusów bedzie blokować losowo poszczegone foldery i pliki gry. w folderze instalacyjnym a nawet w folderze gry bieżącej,
Jeśli masz jeden z tych programów odinstaluj go do zera. Windows Defenfer na PC i Gate Keeper na Macu wystarczajaco dobrze chronia twoj komputer, Nastepnie jeszcze raz napraw gre.

Daj mi jednak znać jesli jestes na Macu. Na Macu naprawa gry na Origin naprawia tylko gre podstawowową. Wiec trzeba recznie odinstalowac ten pakiet i pobrac go na nowo,

Nie jestem pracownikiem EA

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (435 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: The sims 4 Kraina magii nie działa

Hero (Retired)
@HaloGroteska

Czy moze masz zainstalowany program Avasti albo AVG? Od czasu aktualizacji każdy z tych wirusów bedzie blokować losowo poszczegone foldery i pliki gry. w folderze instalacyjnym a nawet w folderze gry bieżącej,
Jeśli masz jeden z tych programów odinstaluj go do zera. Windows Defenfer na PC i Gate Keeper na Macu wystarczajaco dobrze chronia twoj komputer, Nastepnie jeszcze raz napraw gre.

Daj mi jednak znać jesli jestes na Macu. Na Macu naprawa gry na Origin naprawia tylko gre podstawowową. Wiec trzeba recznie odinstalowac ten pakiet i pobrac go na nowo,

Nie jestem pracownikiem EA
Wiadomość 2 z 4 (436 wyświetleń)

Re: The sims 4 Kraina magii nie działa

★ Novice

Dziękuję bardzo! Działa Wink 

Wiadomość 3 z 4 (413 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: The sims 4 Kraina magii nie działa

Community Manager

Dzięki za potwierdzenie @HaloGroteska Standard smile

Wiadomość 4 z 4 (360 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem