Dot.: The sims 4 Ignorowanie tradycji

autor: kreatora
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

The sims 4 Ignorowanie tradycji

★★★★ Novice

Dzień dobry .Mam problem  , który dotyczy gry the sims 4 . Chodzi o to , że mój sims ignoruje tradycje świąteczną i nie wiem co mam zrobić aby to zmienić. Przez to nie mogę do końca ukończyć świąt . Gdy chcę wziąć udział w lotto to sytuacja jest taka sama . Byłbym ogromnie wdzięczny za pomoc i wsparcie .  Prawdopodobnie przez  przypadek kliknąłem tam gdzie nie trzeba wczoraj podczas rozgrywki i zastanawiam się czy teraz to można cofnąć . 

Wiadomość 1 z 10 (1 361 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The sims 4 Ignorowanie tradycji

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@OGR1980

Idź do folderu The sims 4 w Dikumenty/Electronic Arts i uzun z tego folderu do kosza plik localthumbcache.pacage oraz plik z nazwą Events -taki z zebatym kóleczkiem , a takze wszystkie foldery ze slowem cache w nazwie. Jesli masz mody w grze wysuń tez folder mods na pulpit. Gra odtworzy wszystko po wlaczeniu lacznie z nowym pustym folderem mods,

Scieżka do folderu The Sims 4 w Win 10
Ten komputer > dysk C > Uzytkownicy > nazwa komputera albo twoje imię > Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4


Nastepnie napraw gre na Origin
Origin/Mojabiblioteka gier - prawym myszy na okladkę TS4 - opcja Napraw
Wlacz gre i sprawdź czy nadal masz ten bład.
Jednak jesli mialas jakies mody czy CC nie dodawaj ich od razu do gry. Blad mogł choc nie musiał być spowodowany przez nieaktualny po aktualizacji jakiś mod lub CC.
Jesli masz mody i CC mozesz je sprawdzic wedlug metody opisanej w tym poradniku
https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-mo...

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 2 z 10 (1 354 wyświetleń)

Dot.: The sims 4 Ignorowanie tradycji

★★★★ Novice
@kreatora Dobry wieczór usunąłem tamte dwa pliki Events oraz localthumbcache.pacage ,ale cache tego pliku nie mogę usunąć , bo tam jest galeria przecież .
Wiadomość 3 z 10 (1 344 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The sims 4 Ignorowanie tradycji

[ Edytowane ]

@OGR1980 

 

W Cache znajdują się tylko obrazy z Galerii, oraz zapisane stare połączenia z Galerią.  I one:

- niepotrzebnie obciążają grę

- powodują błędy gry.

 

Gdy usuniesz wszystkie Cache, to po ponownym  włączeniu gry odbudują się na nowo - już bez błędów.

 

Te pliki/foldery  trzeba co jakiś czas usuwać z gry, w ten sposób naprawiasz sobie błędy gry, oraz niektóre błędy EA, w tym błędy Galerii. Standard smile

 

Ps. Także warto, od czasu do czasu, robić sobie porządek w Bibliotece (folder Tray). Gdy masz w Bibliotece dużo prac (domy, Simy, pokoje) to zarowno w grze, jak i w Galerii mogą pojawić się błędy.

 

Przy okazji , czy masz w grze jakieś mody/CC?

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 4 z 10 (1 338 wyświetleń)

Dot.: The sims 4 Ignorowanie tradycji

★★★★ Novice
@danuta720 Dobry wieczór to znaczy , że jak usunę te pliki cache to oznacza , że w galerii nadal będę miał wszystko tak .
Wiadomość 5 z 10 (1 334 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The sims 4 Ignorowanie tradycji

[ Edytowane ]

@OGR1980  W Galerii tak, w Bibliotece galeryjnej też. Standard smile

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 6 z 10 (1 332 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The sims 4 Ignorowanie tradycji

★★★★ Novice
@danuta720 Miodów nie używam wcale .
Wiadomość 7 z 10 (1 331 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The sims 4 Ignorowanie tradycji

★★★★ Novice
@danuta720 Dobry wieczór chciałbym zapytać o otwarty świat w the sims 4 . Co zrobić aby pobrać ten mods i z skąd go pobrać mam .
Wiadomość 8 z 10 (1 323 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The sims 4 Ignorowanie tradycji

★★★★ Novice
@danuta720 Nie udało się naprawić tej tradycji . Zauważyłem ,że jak zmieniłem grupę wiekowo na młody dorosły to było ok więc po prostu nastolatka ma taki kaprys chyba jeśli chodzi o święta i loterie to jednak odrzuca tą tradycje .
Wiadomość 9 z 10 (1 312 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The sims 4 Ignorowanie tradycji

Hero (Retired)
@OGR19

Maluchy, dzieci i nastolatki nie wypelniaja tradycji i w tym polu maja wpisane :" Antek czy tam inne imie ignoruje tę tradycję" Gdybyś podal na starcie wiek sima to odpowiedź byś miał w minute bez wywalania tych folderów XD
Wiadomość 10 z 10 (1 301 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem