Dot.: The Sims 4 - instalacja -> brak możliwości zmiany języka

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

The Sims 4 - instalacja -> brak możliwości zmiany języka

★ Novice

Cześć. Kupiłam dzisiaj The Sims 4 - Standard Edition PC/Mac - mieszkam/jestem w Polsce, a jedyny język jaki mam do wyboru przy instalacji to "English US (Angielski, USA). Ktoś może wie, o co chodzi? W informacjach przed zakupem jest PL w językach:

https://www.cdkeys.com/the-sims-4-standard-edition-pc-cd-key-origin

 

(Kontaktowałam się z cdkeys.com i otrzymałam informację, że w produkcie dostępny jest j. polski i żeby skontaktować się z Orgin w sprawie pomocy ze zmianą języka).


Origin mam ustawione po polsku, system również.

Wiadomość 1 z 3 (1 106 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: The Sims 4 - instalacja -> brak możliwości zmiany języka

[ Edytowane ]

Witaj @emka2021 

 

Niestety, że nie ma  możliwości zmiany języka po zakupieniu gry. Kupiłaś grę z innej strefy językowej. Na Origin obowiązuje regionalizacja , co oznacza, że gra będzie działała tylko w języku kraju, w którym została zakupiona i na tę chwilę nie ma możliwości zmiany jej wersji na język angielski.

 

Sklep cdkeys nie posiada autoryzacji EA , co oznacza, że EA nie odpowiada na zakup gry z tego sklepu i jakiekolwiek zmiany.

 

Ponadto sklep ten sprzedaje kody do gier z różnych stref  językowych, więc zawsze może się zdarzyć, że otrzymasz kody  z innej strefy zakupowej.  Tylko tam możesz reklamować grę.

 

Przy okazji, szkoda, że przed zakupem nie zainteresowałaś się promocjami na Origin. Obecnie podstawa gry na Origin kosztuje zaledwie 34,97 PLN:  https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/deals/simssale  

Gra The Sims 4 jest w pełni grą cyfrową,  więc nie ma znaczenia, czy kupisz ją w pudełku, czy tylko jej kod, gdyż w The Sims 4 grać można tylko za pomocą aplikacji Origin.

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (1 089 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: The Sims 4 - instalacja -> brak możliwości zmiany języka

[ Edytowane ]

Witaj @emka2021 

 

Niestety, że nie ma  możliwości zmiany języka po zakupieniu gry. Kupiłaś grę z innej strefy językowej. Na Origin obowiązuje regionalizacja , co oznacza, że gra będzie działała tylko w języku kraju, w którym została zakupiona i na tę chwilę nie ma możliwości zmiany jej wersji na język angielski.

 

Sklep cdkeys nie posiada autoryzacji EA , co oznacza, że EA nie odpowiada na zakup gry z tego sklepu i jakiekolwiek zmiany.

 

Ponadto sklep ten sprzedaje kody do gier z różnych stref  językowych, więc zawsze może się zdarzyć, że otrzymasz kody  z innej strefy zakupowej.  Tylko tam możesz reklamować grę.

 

Przy okazji, szkoda, że przed zakupem nie zainteresowałaś się promocjami na Origin. Obecnie podstawa gry na Origin kosztuje zaledwie 34,97 PLN:  https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/deals/simssale  

Gra The Sims 4 jest w pełni grą cyfrową,  więc nie ma znaczenia, czy kupisz ją w pudełku, czy tylko jej kod, gdyż w The Sims 4 grać można tylko za pomocą aplikacji Origin.

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 3 (1 090 wyświetleń)

Dot.: The Sims 4 - instalacja -> brak możliwości zmiany języka

Community Manager

Oznaczę odpowiedź @danuta720 jako rozwiązanie. 

Wiadomość 3 z 3 (963 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem