The Sims 4 edycja deluxe, problem z instalacją zawartości dodatkowej

autor: 7kora
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

The Sims 4 edycja deluxe, problem z instalacją zawartości dodatkowej

★★ Apprentice

Hej wszystkim,

 

 

Więc tak: kupiłam grę The Sims Średniowiecze edycję deluxe gdzie oprócz gry powinna być też zawartość dodatkowa. 

 

Po zakupie gry dostałam maila z potwierdzeniem zakupu i wyświetlił mi się kod na Origin.

 

Należy zrobić zdręcie kodu, ponieważ on jest bardzo ważny-pozwala odblokować tą zawartość dodatkową. Podstawa gry automatycznie jest przypisywana do konta. 

 

Teraz należy uruchomić grę > w menu gry wybieracie "Aktywuj kod" > wpisujecie kod, który wcześniej się wyświetlił i następnie zawartość dodatkowa jest instalowana

 

 

Wiadomość 1 z 2 (338 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: The Sims 4 edycja deluxe, problem z instalacją zawartości dodatkowej

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@7kora

Zawartosc dodatkowa nadpisuje sie na pliki pobranej gry. Podobnie jak aktualizacja. Nie bedzie jej widac wyszczegolnionej na Origin. Natomiast w samej grze bedzie widac dodaną czesc gry "Kupcy i piraci" gdy to sie odblokuje po osiagnieciu odpowiedniego poziomu w grze przez Ciebie.

To ze gra ma w sobie tą zawartość dodatkową gwarantuje juz jej sama nazwa "De lux". Czyli  jest to wydanie luksusowe oferujace cos wiecej niz zwykla zawartość.

Identycznie to dziala z gra The Sims3 albo 4. 

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 2 z 2 (333 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem