The Sims 4 - ciągłe spadki fpsów

autor: n1k074
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

The Sims 4 - ciągłe spadki fpsów

★ Novice

Hej, od około miesiąca borykam się z problemem częstych spadków fpsów w grze The Sims 4 (tylko w niej). W jednym momencie mam 60 klatek, po chwili spadają one do 10-15 klatek i gra staje się kompletnie niegrywalna. Trwa to około 2-3 minut, później znów wraca do normy. Dzieje się to dość często, około 5 razy w ciągu godziny i jest bardzo frustrujące. 

 

Tutaj specyfikacje mojego komputera: 

Procesor Intel Core i5-6402p CPU @ 2.80GHz, 4 rdzeniowy

Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1040 2 GB

RAM 16 GB DDR3

Na dysku mam 300 GB wolnego miejsca

 

Dodatkowo powiem, że mam w grze prawie wszystkie dodatki, co może powodować dodatkowe obciążenie dla komputera, ale gram z obecnymi paczkami już jakiś czas i dopiero od niedawna zaczęło się to dziać nawet na świeżym savie. Próbowałam usuwać zapisane filmy, screeny i folder z modami. Nie mam również wiele zapisanych gier. Proszę o pomoc!

Wiadomość 1 z 3 (1 199 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: The Sims 4 - ciągłe spadki fpsów

Hero (Retired)
@n1k074

Wyłacz internet kiedy jesteś w grze
Odetnij od zasilania twoj modem/router tak abyś nie miała wcale internetu - pomaga w wiekszosci przypadków
https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues-PC/Sims-4-pc-Low-Frame-Rate/m-p/7798207#M138038

Nie jestem pracownikiem EA

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (1 149 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: The Sims 4 - ciągłe spadki fpsów

Hero (Retired)
@n1k074

Wyłacz internet kiedy jesteś w grze
Odetnij od zasilania twoj modem/router tak abyś nie miała wcale internetu - pomaga w wiekszosci przypadków
https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues-PC/Sims-4-pc-Low-Frame-Rate/m-p/7798207#M138038

Nie jestem pracownikiem EA
Wiadomość 2 z 3 (1 150 wyświetleń)

Dot.: The Sims 4 - ciągłe spadki fpsów

Community Manager

Hej @n1k074 

 

Daj nam znać czy wskazówka od @kreatora pomogła Ci w rozwiązaniu problemu Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (1 034 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem