The Sims 4 - MCC

autor: kmkc34455
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

The Sims 4 - MCC

★★★★★ Newbie

Cześć. Mam problem z modami MCC. Otóż do każdej rodziny wprowadzają się simowie i przez to jest ich po 8-7 w rodzinach. Nawet do rodzin, które stworzyłem ale odznaczyłem jako grane się wprowadzają. Mam ustawione puste domy na 100. Adoptuj zaniedbane dzieci na wyłączone. Pozwalaj bezdomnym na wprowadzanie się na wyłączone. Nie wiem co mam robić, a to jest bardzo denerwujące. Proszę o pomoc!

Wiadomość 1 z 2 (162 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The Sims 4 - MCC

Hej @kmkc34455 

 

Na oficjalnym forum EA nie udzielamy takich szczegółowych informacji, które bezpośrednio związane są z modami.

 

A tak przy okazji, masz stary mod w grze. Aktualizacja tego moda wyszła dopiero dzisiaj.

 

Przeczytaj mój poradnik:

https://answers.ea.com/t5/The-Sims-4/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-modami/m-p/...

 

Pozdrawiam.

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 2 (153 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem