Dot.: The Sims 4 Kod Dostępu!!

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

The Sims 4 Kod Dostępu!!

★ Novice

Witam

Mam poważny problem, zagubiłem kod dostępu do The Sims 4 dzwoniłem do obsługi klienta ale ponoć w systemie na moim koncie nie ma gry co sam sprawdziłem po kilkunastu próbach logowania się na moje konto ponieważ konto zostało założone dosyć dawno i zapomniałem hasła, pomijając ten fakt odgadłem je po ty kilkunatu próbach i moim oczom ukazało się faktycznie puste konto!!!
Pani z obsługi powiedziała mi że na koncie nigdy nie było gry The Sims4 !!!! 
Poprosiłem o nowy kod do gry ponieważ posiadam FIZYCZNIE orginalne pudełko z grą i obydwie płyty, ale pani z obsługi nie może mi dać kodu dostępu!!! Skoro i tak zakupiłem grę The Sims 4 
To nie rozumiem problemu w daniu mi nowego klucza dostępu do gry!  Według mnie postawa operatorów jest żenująca!! Skoro wydałem te 150zł bo tyle chyba kosztowała gra niedługo po premierze to oczekuję że będą to mądrze wydane pieniądze i że nigdy nie będę mieć problemu czy to z grą czy z kontem.
Po za tym moja uwaga Dlaczego kody dostępu nie są w opakowaniu tak włożone żeby np. nie wyleciały z opakowania według mnie kod dostępu powinien być PRZYKLEJONY w pudełku a nie puszczony luzem!!!
Proszę o przyznanie mi Nowego Kodu dostępu ponieważ nie będę wydawać ok 100zł na kolejną grę The Sims 4 skoro posiadam już dwie płyty tylko brakuje mi tego jednego żałosnego kodu!!
 
Wiadomość 1 z 9 (4 426 wyświetleń)
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: The Sims 4 Kod Dostępu!!

Community Manager (retired)

Witaj @Widzex

 

Obawiam się, że w takiej sytuacji nie będziemy w stanie pomóc. Nasi doradcy nie mogą odzyskać dla Ciebie dostępu do konta z grą, jeśli nie są w stanie namierzyć go w naszym systemie. Do tego potrzebujemy informacji takich jak poprawny adres email, ID lub kod produktu. Jeśli na Twoim obecnym koncie EA nie znajduje się gra The Sims 4, oznacza to że z pewnością kod został wykorzystany na innym koncie.

 

Odpowiedzialność za przypisanie kodu aktywacyjnego gry do konta EA po otwarciu pudełka oraz przechowywanie tegoż kodu spoczywa w pełni po stronie klienta.

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 9 (4 908 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: The Sims 4 Kod Dostępu!!

★ Novice

Zapomniałem dodać że mój Gmail [edit: email address removed] Id Konta Origin Kondzio0708pl

Jeżeli mój wniosek o nowy Kod dostępu będzie rozpatrzony pozytywnie proszę o informację zwrotną tutaj albo do mnie na mój prywatny Gmail podany wyżej!

Wiadomość 2 z 9 (4 424 wyświetleń)

Dot.: The Sims 4 Kod Dostępu!!

Community Manager (retired)

Witaj @Widzex

 

Obawiam się, że w takiej sytuacji nie będziemy w stanie pomóc. Nasi doradcy nie mogą odzyskać dla Ciebie dostępu do konta z grą, jeśli nie są w stanie namierzyć go w naszym systemie. Do tego potrzebujemy informacji takich jak poprawny adres email, ID lub kod produktu. Jeśli na Twoim obecnym koncie EA nie znajduje się gra The Sims 4, oznacza to że z pewnością kod został wykorzystany na innym koncie.

 

Odpowiedzialność za przypisanie kodu aktywacyjnego gry do konta EA po otwarciu pudełka oraz przechowywanie tegoż kodu spoczywa w pełni po stronie klienta.

Wiadomość 3 z 9 (4 909 wyświetleń)

Dot.: The Sims 4 Kod Dostępu!!

★ Novice

Jak kod mógł zostać wykorzystany na innym koncie?

Kod posiadałem tylko ja i to napewno jest to konto nie ma innej opcji!

To konto jest/było przypisane do mojej mamy i to ona podawała tam swojego gmail jako rodzic i tak ponoć wyskakuje w waszym systemie problem jest taki że nie ma tam The Sims 4 i podobno nigdy nie była na nim pobrana jest to nie możliwe bo gdy zakładałem konto Origin posiadałem jedno konto i to na nim napewno były pobrane simsy nie ma innej opcji.

I teraz wy chcecie mi powiedzieć że 150zł jak na tamte czasy przepadło?! Jest to niedorzeczne! Czyli czysto TEORYTYCZNIE firma EA games mnie okradła ponieważ ja wydałem 150zł a gry nie mam ponieważ nie ma jej na koncie na którym powinna być, w grę pograłem chwilę i już przepadła?! 

Wy jako Ogromna firma powinniście być zabezpieczeni na takie wypadki albo chociaż zwrócić mi kod dostępu do gry The Sims 4 ponieważ jak operator mi powiedział "Płyta jest tylko nośnikiem i bez kodu dostępu nic nie zrobię". Po za tym jeżeli sprzedajecie produkt który ma być "Wielokrotnego użytku" to powinien być zabezpieczony a nie jak niestety wasz kodzik latający po opakowaniu który w każdej chwili może niestety wypaść. Dla was jako firmy danie mi kodu dostępu do gry którą zakupiłem  nie obciąży waszego portfela ale dla mnie w tym momęcie wydanie ok 100zł na grę będzie ogromnym wydatkiem.

"Odpowiedzialność za przypisanie kodu aktywacyjnego gry do konta EA po otwarciu pudełka oraz przechowywanie tegoż kodu spoczywa w pełni po stronie klienta." Jest to gdzieś napisane w regulaminie? Jeśli tak to poproszę numerek pozycji tego zapisu.

@EA_Ataashi  czekam na odpowiedź 

 

Pozdrawiam 

Wiadomość 4 z 9 (4 389 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: The Sims 4 Kod Dostępu!!

★ Novice

Już nie ma sprawy Standard smile Znalazłem konto na którym prawdopodobnie jest Gra :D

Wiadomość 5 z 9 (4 379 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: The Sims 4 Kod Dostępu!!

Community Manager (retired)

@Widzex

 

W takim razie cieszę się, że się udało Wink Podejrzewam, że pewnie konto założone na mamę miało inne ID, prawda? I taka drobna porada - pamiętaj że publikowanie informacji takich jak Twój adres email na publicznym forum nigdy nie jest dobrym pomysłem. Tutaj nasz filtr to wychwycił i zamaskował, ale zwracaj na to większą uwagę w przyszłości Standard smile

 

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 6 z 9 (4 358 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: The Sims 4 Kod Dostępu!!

★★★ Newbie

Witaj mam ten sam problem czy mógłbyś podać numer pod który dzwoniłeś?

Wiadomość 7 z 9 (2 237 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: The Sims 4 Kod Dostępu!!

Hero (Retired)
@kaja-gracz


Numer telefonu i godziny otwarcia biura w linku ponizej
https://answers.ea.com/t5/Dyskusja-ogolna/Jak-skontaktowac-sie-z-doradca-poprzez-strone-EA-Help/m-p/...

Nie jestem pracownikiem EA
Wiadomość 8 z 9 (2 229 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: The Sims 4 Kod Dostępu!!

Community Manager

Z racji tego, że ostatni komentarz został udzielony w tej dyskusji blisko 3 lata temu - zamykam ją. @kaja-gracz sprawdź link od @kreatora aby się z nami skontaktować. 

Wiadomość 9 z 9 (2 196 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem