The Sims 3 problem z obiektami ze Store

autor: Verooniqueee98
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

The Sims 3 problem z obiektami ze Store

[ Edytowane ]
★ Novice

Zakupiłam za Simpoints kilkanaście obiektów w Store, w tym dwa światy. Po pobraniu oraz instalacji poprzez Launcher pokazuje mi "Sukces!", czyli pliki zostały zainstalowane. Niby pokazują się w zakładce obiektów zmodyfikowanych, ale nie jako ikona obiektu, ale jako zamknięte pudełko i nie mam ich w grze.

 

Jak mogę rozwiązać ten problem?

 

Dodam, że inna zawartość zmodyfikowana, np. z Giełdy Wymiany normalnie pojawia się w grze. 

Wiadomość 1 z 3 (1 122 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The Sims 3 problem z obiektami ze Store

Witaj @Verooniqueee98 

 

Przypuszczam, że zawartość zmodyfikowana z Giełdy Wymiany zepsuła Ci grę. Ta zawartość to modyfikacje stworzone przez graczy, większość z nich jest już nieaktualna, a wiele z nich od początku zostało źle stworzonych.

Mody/CC najlepiej pobierać ze sprawdzonych stron, a nie z Giełdy wymiany.

 

Teraz odinstaluj te modyfikacje , następnie napraw grę na Origin, a potem sprawdź, czy w grze pokazały się obiekty ze Store. Jeżeli ich nie ma to odinstaluj/usuń te "pudelka z Launchera" i jeszcze raz je zainstaluj.

 

Pozdrawiam

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 3 (1 103 wyświetleń)

Dot.: The Sims 3 problem z obiektami ze Store

★ Novice

Niestety nie pomogło Devil

Wiadomość 3 z 3 (1 096 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem