Śnieżna Eskapada się popsuła

autor: Niki2246
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Śnieżna Eskapada się popsuła

Hero (Retired)
@NirvTakataka

Problem zostal zaznaczomy jako rozwiązany poniewaz daje tutaj pelną infornacje na temat tego bugu. Na forum anglojezyczny, ktore czytają pracownicy techniczni EA odpowiedzialni za dzialanie gry nie zostal oznaczony jako rozwiazany.
Nie denerwuj sie - dziś ma wyjść ogromna aktualizacja gry pod nowy wiejski dodatek a zawsze przy okazji takich aktualizacji EA naprawia duzą ilość bugów. Przy okazji moge ci przekazać info ze jesli twoi simowie ine mają co najmniej 6 poziomu wspinaczki. to nie mają po co wybierać sie w te góry bo dojdą tylko do połowy trasy a wyzej nie wejdą.
Wiadomość 11 z 13 (283 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Śnieżna Eskapada się popsuła

★★★★★ Novice

Błąd w końcu został naprawiony, ale nie da rady go usunąć z zapisanej gry, chyba że straci się wszystkie postępy związane z Śnieżną Eskapadą. 

 

Jeśli uruchamiasz grę przez Origin należy kliknąć prawym przyciskiem myszy na ikonę TS4 w bibliotece gier i wybrać "Właściwości gry", następnie zakładkę "zaawansowane opcje uruchamiania". W polu podpisanym jako "Argumenty w wierszu poleceń" wpisać -disablepacks:EP10 i zapisać. Wtedy należy uruchomić grę i wczytać popsuty zapis (uruchom grę z niekompletną zawartością). Pojawią się informacje o brakującym dodatku i usuniętych elementach, które należy zignorować. Po wczytaniu zapisu z którego zostanie usunięte wszystko związane z SE, trzeba zapisać grę i wyjść z niej, aby znowu otworzyć właściwości gry i usunąć wpisaną wcześniej komendę, zapisać zmiany. Po ponownym uruchomieniu gry można już normalnie grać w dodatek SE i wybrać się w góry Komorebi, z tym że poziom wspinaczki i wszystkich innych umiejętności z SE, należy rozwinąć od nowa.

 

Początkowo nie miałam chęci pisać o możliwości rozwiązania tego problemu skoro "został on już rozwiązany", ponieważ całe to rozwiązanie można znaleźć na anglojęzycznym forum, ale sama musiałam nieco pogrzebać, aby dowiedzieć się o tym rozwiązaniu, więc mam nadzieję, że inni nie będą musieli już przez to przechodzić.

Wiadomość 12 z 13 (241 wyświetleń)

Dot.: Śnieżna Eskapada się popsuła

★★★ Newbie
@kreatora Jest już po aktualizacji ale na razie nic. Może ma to coś wspólnego z tym, że zakupiłam śnieżna eskapadę oraz wystrój marzeń (razem), a potem wiejską sielankę tego samego dnia, ale nie pobrałam jej by była kupiona przed premierowo?
Wiadomość 13 z 13 (224 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem