Simsy

autor: ADAMxWERONIKA
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Newbie

Mam problem z ogrodem w Simsach, a mianowicie, sądzę wszystkie rośliny jak zawsze, nie ważne czy w doniczce czy na glebie po prostu, gdy je posadzę to po chwili wszystkie umierają i nie rozumiem dlaczego, mają wszystko zrobione na pasku się rozwijają ale gdy w nie klikam wyskakuje mi że roślina obumarła i koniec. Chciałabym to w końcu wyjaśnić ponieważ lubię grać i mieć ogród a od jakiś 6 miesięcy mi to nie działa 

Wiadomość 1 z 8 (802 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Hey @ADAMxWERONIKA,

I've moved your post to the Polish boards from the English boards.


----------------

Answers HQ Guardian

do not work for EA

 

Wiadomość 2 z 8 (787 wyświetleń)

Re: Simsy

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@ADAMxWERONIKA 

 

Czy uzywasz w grze obiektow zmodyfikowanych z netu?

Czy masz dodatek Pory roku? 

 


Zakladam, ze jesteś na Origin, a nie na EA Desktop czy Steamie 

Spróbuj naprawić grę na Origin 

Origin/Moja Biblioteka Gier - prawym myszy na okladkę TS4 - opcja Napraw

Musisz poczekać az Origin sprawdzi wszystkie dodatki jakie posiadasz.  

Jednak gdy  biezący sejf gry jest  zbugowany bledów po tej naprawie nie bedzie w nowo zalozonym po naprawie sejfie ale w starym zapisie nie znikną. 

 

Inne bledy powoduje posiadany dodatek Pory roku , Przy kazdej zmianie pór roku część roślin nawet tych zabezpieczonych powraca do stadium "posadzone" i trzeba czekać kilka dni az znowu wykiełkują.

Niemniej nigdy nie obumieraja one całkowiecie jak ty to opisujesz  w swoim poście i nie trzeba ich sadzić ponownie - wiec jesli tak sie u ciebie dzieje to jest to juz poważny bug gry - być moze spowodowany posiadanym przez ciebie nieaktualnym modem 

Wiadomość 3 z 8 (770 wyświetleń)
★★★ Newbie

Tak używam modów z internetu oraz mc comacenter, nigdy nie miałam takich problemów a gram na tych modach od dobrych 4 lat, obecnie gam na EA a wcześniej grałam na origin. 

Wiadomość 4 z 8 (743 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Simsy

[ Edytowane ]

@ADAMxWERONIKA 

 

Ostatnia aktualizacja zepsuła skórki, włosy i inne obiekty CC z trybu CAS. Jeżeli więc masz je w grze to są one nieaktualne i mogą powodować także takie błędy.

Wielu twórców tych CC jeszcze ich nie zaktualizowało, więc musisz czekać.

W tej sytuacji najlepiej pozbyć się tych CC z gry.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 5 z 8 (691 wyświetleń)

Dot.: Simsy

Community Manager

Hej @ADAMxWERONIKA 

 

Nie zapomnij oznaczyć odpowiedzi jako rozwiązanie. 

 

Thanks @Phantomlover1717 ! Standard smile 

Wiadomość 6 z 8 (544 wyświetleń)

Dot.: Simsy

★★★ Newbie

Spróbuj nakliknąć na roślinkę Shiftem i dać na stan do ewolucji 

Wiadomość 7 z 8 (398 wyświetleń)

Dot.: Simsy

Community Manager

Dzięki za podzielenie się z nami wskazówką @fizijuki Standard smile 

Wiadomość 8 z 8 (367 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem