Simsy

autor: Michalek200911
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★ Novice

Witam,

Mam mały problem i nie wiem co zrobić.

 

Usunąłem ikonkę simsów z ekranu głównego ponieważ stał się jakimś skrótem który nie działał i teraz nie wiem jak znowu je tam dać tak jak było wcześniej.

 

Proszę Pomocy!

 

Wiadomość 1 z 6 (680 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: Simsy

[ Edytowane ]

Hej @Michalek200911 

 

Ikona gry na pulpicie nie jest potrzebna do grania w Simsy, gdyż gra jest całkowicie cyfrowa. Oznacza to, że bez aplikacji Origin nie włączysz gry.

Nawet, gdy obecnie nie masz na pulpicie ikony gry to po następnej aktualizacji gry, pojawi się znowu, gdyż każda aktualizacja The Sims 4 aktualizuje także tę ikonę.

 

Najlepszy sposób włączania gry:

Po zalogowaniu na swoje konto Origin wchodzisz do Biblioteki i tam klikasz na okładkę gry, a następnie na button z napisem "graj".  W ten sposób włączysz grę.

 

org-graj1.jpg

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 6 (630 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: Simsy

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Michalek200911

A jak uruchamiasz simsy? Ze strony Origin? Wejdz do biblioteki na Origin i zobacz czy po kliknieciu na okladke gry bedziesz mialopcje graj , jesli nie masz takiej opcji to twoj antywirus ci to zablokowal,
Mogl to zrobic antywirus taki jak Avas, AVG, McAfee, Kasperski czy kazdy inny.
Czy uzywales przedtem normalnej wersji gry a po zablokowaniu tego pliku czy byles zmuszony do zmiany gry na wersje Tradycyjną?

1. W zaleznosci jakiej wersji gry uzywasz - normalnej 64 bitowej czy Tradycyjnej -32 bitowej inny plik ja uruchamia
Musisz odszukac w komputerze foldery Bin i Binl LE
w kazdym z nich znajduje sie plik uruchamiajacy gre.
Plik TS4_x64 uruchamia gre wersje normalna 64 bitowa
Plik TS4 uruchamia grę wersje Tradycyjna
W zaleznosci jakiej wersji uzywasz - klikasz na ten plik prawym myszy i wybieraz Eksportuj (w domysle do pulpitu )
Sciezka do tych plikow w Win10
Kliknij ikonkę Windowsa w lewym rogu ekranu z listy programów co sie otworzą wybierz i kliknij > System > nastepnie wybierz: "Ten komputer" > dysk C > Pliki Programów (X86) > Origin Games > The Sims 4 > Game (szukaj tego pod literka G bo latwo przeoczyć)
W folderze Game znajduja sie dwa podfoldery:
Bin wewnatrz jest plik TS4_x64 uruchamiajacy gre w wersji normalnej i oraz Bin_LE w ktorym jest plik TS4 uruchamiajacy gre w wersji Tradycyjnej.

2. Jednak jesli zostales nagle zmuszony do pobrania wersji Tradycyjnej, to moze byc zasluga twojego antywirusa takiego jak Avast , AVG, Sophos. Kaspersky, McCafee czy innego podobnego,
Jesli tak sie zdarzyło odinstaluj najpierw tego antywirusa !.
Tu jest info jak powinno sie odinstalować Avast
https://support.avast.com/pl-pl/article/Uninstall-Antivirus/mputer.
Jeśli masz inny program niż Avast wpisz w Google jego nazwę plus słówko Uninstall,
Jesli chcesz go testowo tylko wylaczyc wpisz w Google jego nazwe i slowko Disable . Nastepnie wyszukaj w pokazanych linkach instrukcje jak to zrobić.
Po odinstalowanu czy wylaczeniu antywrusa odinstaluj wersje Tradycyjną gry kompletnie z komputera - nie ma innej opcja aby jej sie pozbyc - i pobierz z Origin wersje normalna gry
Ikonka powinna sie tym razem sama zainstalować sama,

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 2 z 6 (676 wyświetleń)
★ Novice

Ja używam zawsze tak że mam włączonego origina i klikam ikonę simsów na moim ekranie  i wchodzę tak do gry

Wiadomość 3 z 6 (652 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Simsy

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Michalek200911

No ale teraz tak nie wchodzisz, bo nie masz tej ikonki.
Jesli masz właczony Origin to proszę kliknij po lewej w zakładke "Moja Biblioteka Gier - wtedy zobaczysz okładkę TS4
Kliknij w ta okładke i powinnien ci sie na niej pokazac pomarańczowy napis GRAJ - nalezy kliknac w ten napis,
Stąd moje pytanie - "Czy po klinieciu w okladke gry pokazuje sie pomaranczowy napis GRAJ?"

Wiadomość 4 z 6 (639 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Simsy

[ Edytowane ]

Hej @Michalek200911 

 

Ikona gry na pulpicie nie jest potrzebna do grania w Simsy, gdyż gra jest całkowicie cyfrowa. Oznacza to, że bez aplikacji Origin nie włączysz gry.

Nawet, gdy obecnie nie masz na pulpicie ikony gry to po następnej aktualizacji gry, pojawi się znowu, gdyż każda aktualizacja The Sims 4 aktualizuje także tę ikonę.

 

Najlepszy sposób włączania gry:

Po zalogowaniu na swoje konto Origin wchodzisz do Biblioteki i tam klikasz na okładkę gry, a następnie na button z napisem "graj".  W ten sposób włączysz grę.

 

org-graj1.jpg

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 5 z 6 (631 wyświetleń)

Dot.: Simsy

Community Manager

Hej @Michalek200911 

 

Jeśli udało Ci się rozwiązać problem nie zapomnij oznaczyć odpowiedzi jako rozwiązanie Standard smile

Wiadomość 6 z 6 (299 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem