Sims nie reaguje na polecenia, nie da się na niego kliknąć.

autor: budzik389
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Sims nie reaguje na polecenia, nie da się na niego kliknąć.

★★★ Newbie

Od niedawna mam taki problem w The Sims 4, że gdy chcę zagrać jakąkolwiek rodziną to w rozgrywce nie mogę wykonać żadnych poleceń, nie mogę nawet kliknąć na sima. ResetSim nie działa. Już naprawiałam grę i nic. Co mam zrobić aby naprawić grę?

Wiadomość 1 z 3 (1 037 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: Sims nie reaguje na polecenia, nie da się na niego kliknąć.

Hero (Retired)
@budzik389

1. Przenieś / wysuń myszką caly folder gry TS4 z Dokumenty /folder Electronics Arts na pulpit komputera.
Scieżka do folderu The Sims 4 w Win 10
Ikonka Windowsa w lewym rogu ekranu czyli Menu start > System > Ten komputer > dysk C > Uzytkownicy > nazwa komputera albo twoje imię > Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4
2. Nastepnie napraw gre na Origin
Origin Moja biblioteka gier - prawym myszy na okladke gry opcja Napraw, Musisz odczekac az Origin sprawdzi wszystkie dodatki
3. Sprobuj wlaczyć teraz gre i utworzy sie nowy folder The Sims 4 w Dokumentach.
Zacznij nowa gre byle jakim simem i sprawdź czy dalej masz ten bład.
4. Jesli bład znikl wyjdź z gry i usuń z nowo postałego folderu TS4 w Dokumentach nastepujące foldery: Saves i Tray.
5. Następnie skopiuj swój stary folder Saves z pulpitu i wklej go do tego nowego folderu gry.
Zrób to sam z folderem Tray - to twoja biblioteka - oraz jesli masz w starym folderze na pulpicie taki plik TrayDeleteItems to przeklej go tez do nowego folderu gry.
6. Jesli mialaś jakies mody nie dodawaj ich na razie do nowego folderu gry. Bedziesz prawdopodobnie potrzebowala ich nowych wersji już dostosowanych to ostatnich aktualizacji. .
8.Włącz grę i sprawdź czy bład zniknął .w starym sejfie. Jednak jesli miales jakies obiekty CC w domach ( meble itp. ) to stary sejf mogl sie zbugować.
Jesli uzywasz modow i CC przeczytaj koniecznie ten poradnik
https://answers.ea.com/t5/The-Sims-4/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-modami/td-p...

Nie jestem pracownikiem EA

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (1 017 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: Sims nie reaguje na polecenia, nie da się na niego kliknąć.

Hero (Retired)
@budzik389

1. Przenieś / wysuń myszką caly folder gry TS4 z Dokumenty /folder Electronics Arts na pulpit komputera.
Scieżka do folderu The Sims 4 w Win 10
Ikonka Windowsa w lewym rogu ekranu czyli Menu start > System > Ten komputer > dysk C > Uzytkownicy > nazwa komputera albo twoje imię > Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4
2. Nastepnie napraw gre na Origin
Origin Moja biblioteka gier - prawym myszy na okladke gry opcja Napraw, Musisz odczekac az Origin sprawdzi wszystkie dodatki
3. Sprobuj wlaczyć teraz gre i utworzy sie nowy folder The Sims 4 w Dokumentach.
Zacznij nowa gre byle jakim simem i sprawdź czy dalej masz ten bład.
4. Jesli bład znikl wyjdź z gry i usuń z nowo postałego folderu TS4 w Dokumentach nastepujące foldery: Saves i Tray.
5. Następnie skopiuj swój stary folder Saves z pulpitu i wklej go do tego nowego folderu gry.
Zrób to sam z folderem Tray - to twoja biblioteka - oraz jesli masz w starym folderze na pulpicie taki plik TrayDeleteItems to przeklej go tez do nowego folderu gry.
6. Jesli mialaś jakies mody nie dodawaj ich na razie do nowego folderu gry. Bedziesz prawdopodobnie potrzebowala ich nowych wersji już dostosowanych to ostatnich aktualizacji. .
8.Włącz grę i sprawdź czy bład zniknął .w starym sejfie. Jednak jesli miales jakies obiekty CC w domach ( meble itp. ) to stary sejf mogl sie zbugować.
Jesli uzywasz modow i CC przeczytaj koniecznie ten poradnik
https://answers.ea.com/t5/The-Sims-4/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-modami/td-p...

Nie jestem pracownikiem EA
Wiadomość 2 z 3 (1 018 wyświetleń)

Dot.: Sims nie reaguje na polecenia, nie da się na niego kliknąć.

Community Manager

Hej @budzik389 

 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem Standard smile 

Wiadomość 3 z 3 (912 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem