Sims 4 xbox one zacina się na ekranie ładowania

autor: JustynaBatycka
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie

Sims 4 xbox one zacina się na ekranie ładowania

★★★ Newbie

Niedawno kupiłam sims 4 na xbox one, wszystko działało poprawnie. Normalnie grałam w sims i nagle mi się zawiesiła więc wyszłam do ekranu startowego dałam zakończ i odpaliłam jeszcze raz. Gra się uruchamia, jednak zaraz po tym jak każe mi wybrać użytkownika/konto zawiesza się ładowanie ale muzyka nadal leci. Próbowałam odinstalować i zainstalować ponownie ale to nic nie dało. Nie mam już pomysłów co zrobić. Czy ktoś może spotkał się kiedyś z tym problemem?

Wiadomość 1 z 3 (871 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Sims 4 xbox one zacina się na ekranie ładowania

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@JustynaBatycka

Sprawdź czy masz jeszcze wciaz wystarczająco miejsca na konsoli oraz sprawdz czy masz wszystkie aktualizacje.zarowno gry jak i konsoli.
Ostatnia aktualizacja gry dla konsoli ktora byla w ostatni wtorek dwa dni temu.i ona powinna rozwiazac twój problem. Choc czasem takie aktualizacje rodza nastepne bugi u osób ktore do czasu tej aktualizacji nie mialy bledow.
https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues-Consoles/Read-First-Current-Issue-Game-Issues-or-Crashes-...
W tym linku znajdziesz nastepujace instrukcje dla posiadaczy XBox:
!. Zresetuj swoją konsole
https://beta.support.xbox.com/help/hardware-network/power/restart-or-power-cycle-console

2. Upewnij sie ze gra The Sims 4 jest aktualna.
Ustaw swoja konsole tak by otrzymywał automatyczne aktualizacie
nacisnij Xbox button aby otworzyc the guide.
Wybierz: System > Settings > System > Updates & downloads.
Wybierz:

Keep my console up to date - to dla samej konsoli 

Keep my games & apps up to date - to dla gier 
Jak juz bedziesz w tych ustawieniach to upewnij sie trż ze system twojej konsoli jest aktualny na dana chwile
- Upewnij sie ze konsola jest podlaczona do internet , a nastepnie nacisnij jak zawsze Xbox button aby otworzyc guide, a nastepnie
Select System > Settings > System > Updates & downloads.
W "Updates" bedziesz mogła zobaczyc
"Console update available"
Wtedy wybierz ten przycisk by zaczac aktualizacje konsoli,
W drugiej opcji mozesz zobaczyc
"No console update available". To znaczy ze Twoja konsola ma wszystkie wymagane aktualizacje w tym momencie.

Niestety smutna opcją jest ze biezacy sejf twojej gry moze byc nie do naprawienia - ta opcja jest najczestsza na konsoli przy tego rodzaju błędach i bedzisz musiala zaczac nowa gre, a stary zapis usunąć aby w ogóle moc grac.
Jak usuwać zapis:
Po prostu wybierz dany zapis ktory chcesz usunąć i naciśnij Y, pojawi się okno z pytaniem, czy naprawdę chcesz go usunąć, zaznacz znacznik wyboru i gotowe.

Nie jestem pracownikiem EA

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (846 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Sims 4 xbox one zacina się na ekranie ładowania

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@JustynaBatycka

Sprawdź czy masz jeszcze wciaz wystarczająco miejsca na konsoli oraz sprawdz czy masz wszystkie aktualizacje.zarowno gry jak i konsoli.
Ostatnia aktualizacja gry dla konsoli ktora byla w ostatni wtorek dwa dni temu.i ona powinna rozwiazac twój problem. Choc czasem takie aktualizacje rodza nastepne bugi u osób ktore do czasu tej aktualizacji nie mialy bledow.
https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues-Consoles/Read-First-Current-Issue-Game-Issues-or-Crashes-...
W tym linku znajdziesz nastepujace instrukcje dla posiadaczy XBox:
!. Zresetuj swoją konsole
https://beta.support.xbox.com/help/hardware-network/power/restart-or-power-cycle-console

2. Upewnij sie ze gra The Sims 4 jest aktualna.
Ustaw swoja konsole tak by otrzymywał automatyczne aktualizacie
nacisnij Xbox button aby otworzyc the guide.
Wybierz: System > Settings > System > Updates & downloads.
Wybierz:

Keep my console up to date - to dla samej konsoli 

Keep my games & apps up to date - to dla gier 
Jak juz bedziesz w tych ustawieniach to upewnij sie trż ze system twojej konsoli jest aktualny na dana chwile
- Upewnij sie ze konsola jest podlaczona do internet , a nastepnie nacisnij jak zawsze Xbox button aby otworzyc guide, a nastepnie
Select System > Settings > System > Updates & downloads.
W "Updates" bedziesz mogła zobaczyc
"Console update available"
Wtedy wybierz ten przycisk by zaczac aktualizacje konsoli,
W drugiej opcji mozesz zobaczyc
"No console update available". To znaczy ze Twoja konsola ma wszystkie wymagane aktualizacje w tym momencie.

Niestety smutna opcją jest ze biezacy sejf twojej gry moze byc nie do naprawienia - ta opcja jest najczestsza na konsoli przy tego rodzaju błędach i bedzisz musiala zaczac nowa gre, a stary zapis usunąć aby w ogóle moc grac.
Jak usuwać zapis:
Po prostu wybierz dany zapis ktory chcesz usunąć i naciśnij Y, pojawi się okno z pytaniem, czy naprawdę chcesz go usunąć, zaznacz znacznik wyboru i gotowe.

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 2 z 3 (847 wyświetleń)

Dot.: Sims 4 xbox one zacina się na ekranie ładowania

Community Manager

Hej @JustynaBatycka 

 

Daj nam znać czy udało Ci się uruchomić grę Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (774 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem