Dot.: Sims 4 nie chce się pobrać

autor: kreatora
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Sims 4 nie chce się pobrać

★★ Novice

Witam

Potrzebuję pomocy. Miałam wcześniej simsy oraz 4 dodatki. Teraz chce je od nowa pobrać ale gra się normalnie pobiera ale gdy przychodzi do pobierania dodatków to wyskakuje powiadomienie " Wystąpił błąd. Spróbuj uruchomić ponownie Ea". Odinstalowałam ea i zainstalowałam od nowa i nic. Nie mam żadnego avasta ani nic. 

Co zrobić?

Wiadomość 1 z 8 (805 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Sims 4 nie chce się pobrać

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Ijix445

Sorry, ze troche spóźniona ta odpowiedź .\wygląda na to ze winowajcą jest jakiś program antywirusowy z netu, który zablokował folder instalacyjny  i mam nadzieje ze tylko ten program (jeśli taki masz) a nie sam Windows Defender. Najczesciej jednak winowajcą jest program  AVAST 
Jeśli masz program antywirusowy z netu taki jak Norton, Avast , AVG, Sophos , McAfee, Kasperski albo jakikolwiek inny - wyłącz go, albo odinstaluj. Na dziś każdy tych programów potrafi zablokować losowo pliki gier. Nawet ten uruchamiający grę jak w twoim wypadku. Windows Defender dostatecznie chronoi twój komputer. Ja używam wyłącznie Defendera , który jest dostarczany z systemem. 
Tu jest info jak powinno się odinstalować Avast
https://support.avast.com/pl-pl/article/Uninstall-Antivirus/mputer.
Jeśli masz inny program niż Avast wpisz w Google jego nazwę plus słówko Uninstall, Odinstaluj . Następnie wyszukaj w pokazanych linkach instrukcje jak to zrobić
Jeśli chcesz testowo wylaczyc taki program wpisz w Google jego nazwę i slówko Disable. Wyłączanie.
W żadnym wypadku nie usuwaj takiego programu opcja Windowsa Dodaj/Usuń programy bo to nie odinstaluje takiego programu całkowicie i dalej będzie on blokował pliki gry.
Po odinstalowaniu, czy wyłączeniu antywirusa napraw grę na EA . Po odinstalowaniu antywirusa ta opcja powinna działać. 

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 8 (646 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Sims 4 nie chce się pobrać

Hero (Retired)
@Ijix445

To co nizej dotyczy tylko gry zakupionej w EA sklepie, na Origin , czy zainstalowanej z dysku -
Nie dotyczy The Sims4 oraz dodatków ze Steamu.

Napraw grę na EA ap - dodatki powinny sie doinstalować w czasie tego procesu.
EA ap Kolekcja - kliknij trzy kropki na okładce gry - opcja "Weryfikuj pliki gry" po sprawdzeniu bazy TS4 apka na chwile staje ale po chwili powinna ruszyć i doinstalować te dodatki

Jesli nie zadziała :
Kliknij znaczek Windowsa w lewym dolnym rogu ekranu odszukaj na liscie System a dalej po kliknieciu w to odszukaj Moj komputer > dysk C.> Pliki programów (x86) >Origin games >The Sims 4 i wywal folder The Sims 4 do kosza.
Nastepnie idź do
Moj komputer > dysk C.> Program Files > EA games >The Sims4 i wywal ten folder The Sims4 do kosza

Teraz spróbuj pobrać grę z EA ap
Wiadomość 2 z 8 (786 wyświetleń)

Dot.: Sims 4 nie chce się pobrać

★★ Novice

Znowu tak się stało ale tym razem te usunięcie the sims folderu z ea/origin games nie dziala i znowu jest to powiadomienie. co zrobić??

Wiadomość 3 z 8 (686 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sims 4 nie chce się pobrać

★★ Novice

i nie mam nigdzie tego folderu the sims4 i i tak nie działa. wczesniej z tego drugiego działalo ale potem the sims 4 na pulpicie zmienilo się w taką jakby kartke i gdy probowalam wejsc to bylo ze skrot zostal usuniety. i gdy probowalam naprawic to na ea to tez bylo ze sie nie da. odinstalowywałam kilka razy ea ale to nic nie pomogło

Wiadomość 4 z 8 (662 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sims 4 nie chce się pobrać

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Ijix445

Sorry, ze troche spóźniona ta odpowiedź .\wygląda na to ze winowajcą jest jakiś program antywirusowy z netu, który zablokował folder instalacyjny  i mam nadzieje ze tylko ten program (jeśli taki masz) a nie sam Windows Defender. Najczesciej jednak winowajcą jest program  AVAST 
Jeśli masz program antywirusowy z netu taki jak Norton, Avast , AVG, Sophos , McAfee, Kasperski albo jakikolwiek inny - wyłącz go, albo odinstaluj. Na dziś każdy tych programów potrafi zablokować losowo pliki gier. Nawet ten uruchamiający grę jak w twoim wypadku. Windows Defender dostatecznie chronoi twój komputer. Ja używam wyłącznie Defendera , który jest dostarczany z systemem. 
Tu jest info jak powinno się odinstalować Avast
https://support.avast.com/pl-pl/article/Uninstall-Antivirus/mputer.
Jeśli masz inny program niż Avast wpisz w Google jego nazwę plus słówko Uninstall, Odinstaluj . Następnie wyszukaj w pokazanych linkach instrukcje jak to zrobić
Jeśli chcesz testowo wylaczyc taki program wpisz w Google jego nazwę i slówko Disable. Wyłączanie.
W żadnym wypadku nie usuwaj takiego programu opcja Windowsa Dodaj/Usuń programy bo to nie odinstaluje takiego programu całkowicie i dalej będzie on blokował pliki gry.
Po odinstalowaniu, czy wyłączeniu antywirusa napraw grę na EA . Po odinstalowaniu antywirusa ta opcja powinna działać. 

 

 

Wiadomość 5 z 8 (647 wyświetleń)

Dot.: Sims 4 nie chce się pobrać

★★ Novice

pobrało się ale jest kolejny problem

nie ma folderu the sims teraz od ponownego zainstalowania i nie mam gdzie dac mody, moje save'y ani nic

co zrobic w tym przypadku?

Wiadomość 6 z 8 (611 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sims 4 nie chce się pobrać

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Ijix445

Ten folder powstanie gdy po raz pierwszy uruchomisz grę.
Będzie w Dokumenty/Electronic Arts.

Włacz gre i zacznij grać byle jakim simem a potem wyjdz z gry i w nowo wykreowanym folderze The Sims4  podmień nowe foldery Saves, Tray i Mods na twoje stare foldery. 

Wiadomość 7 z 8 (589 wyświetleń)

Dot.: Sims 4 nie chce się pobrać

Community Manager

Hej @Ijix445 

 

Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy jeśli nie pamiętaj by oznaczyć odpowiedź @kreatora jako rozwiązanie. 

Wiadomość 8 z 8 (413 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem