Dot.: Sims 4 Pomocy

autor: kreatora
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Sims 4 Pomocy

★ Novice

Witam. Mam problem sims 4 kupiłam dzisiaj przez stronę Origin Sims 4 MOSCHINO. Wymaga gry Ths Sims 4 ( Sprzedawanie oddzielnie ) i wszystkich jej aktualizacji sprawdź systemowe dla tego pakietu. I co mam teraz zrobić z tym problemem Pozdrawiam serdecznie

Wiadomość 1 z 6 (572 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sims 4 Pomocy

Hero (Retired)
@Myszka0610

Rozumiem ze kupilas tylko ten pakiet.
No niestety ten pakiet to tylko jest tylko rozszerzenie gry podstawowej , a doladnie tylko zestaw dodatkowych akcesorii. do gry. podstawowej.(mebelki, ciuchy, elementy budowlane)
Musisz kupić grę bazową The Sims4 aby to sie wlaczyło. Jest niestety duzo drozsza od samego pakietu ktory kupiłaś.. Najlepiej poczekać na obnizke ceny . Czasem w promocji lub wyprzedazy ta cena podstawki jest obnizana nawet o 75 % . Po prostu sprawdzaj w sklepie na Origin czy nie ma takiej promocji.

Nie jestem pracownikiem eA
Wiadomość 2 z 6 (567 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sims 4 Pomocy

★ Novice
@kreatora A co muszę kupić bo mi tylko brakuje do całej kolekcji , Wyprawa na Batuu, Włóczkowe historie, Kompaktowe wnętrza i Mój pierwszy zwierzak
Wiadomość 3 z 6 (561 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sims 4 Pomocy

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Myszka0610

No to nastąpilon nieporozumienie - masz w gzre the Sims4 podstawkę gry bazową. ale po zakupie tego pakietu jego zawartosć nie pokazala ci sie w grze.
Wejdz do biblioteki gier na Origin - kliknij na o=kladke TS4 i przeniesie cie na strone gdzie są zakładki - miedzy innymi Akcesoria
Poszukaj tam Moschino i sprawdź jaki ma status na okladce - jesli ma status "posiadane" to masz to zinnstalowane na komputerze jesli ma status "pobierz" to pobierz to na komputer
Jesli ma staus posiadane a nie masz go w grze, albo nie mozesz go pobrac,  to najpierw odinstaluj kompletnie z komputera program antywirusowy Avasti albo AVG jesli takie masz i napraw gre na Origin ( Po ostatniej aktualizacji kazdy z tych programów zablokuje ci gre nawet jesli dodasz w nich grę do wyjatkow)
Origin /Moja biblioteka gier - prawym myszy na okladke TS4 - opcja napraw .Musisz odczekac az Origin dojdzie podczas sprawdzania pakietowi do tego dodatku Moschino - ma sprawdzić wszystko co posiadasz
jesli nie masz jednego z tych programow antywirsowych i tak napraw gre na Origin



Wiadomość 4 z 6 (559 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sims 4 Pomocy

★ Novice
@kreatora
Ja posiadam właśnie tą grę.
Wiadomość 5 z 6 (552 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sims 4 Pomocy

Hero (Retired)
@Myszka0610

No to własciwie jaki masz problem? Obiekty z tego dodatku nie pokazują sie w grze?
Wiadomość 6 z 6 (550 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem