Przenoszenie saveów i elementów z galerii na inne urządzenie.

autor: Starragos
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Przenoszenie saveów i elementów z galerii na inne urządzenie.

★ Apprentice

Witajcie. Czy mogę sobie skopiować moje save'y i elementy z mojej biblioteki (tray) i przenieść te kopie na inne urządzenie? Czy wszystko będzie działać? Czy mogę je sobie przenieść na pendrive? I czy mogę sobie przenieść save'y i elementy z mojej biblioteki na inne urządzenie, jednocześnie pozostawiając na jednym z nich grę bez save'ów i elementów mojej biblioteki? Wybaczcie za tyle pytań w jednym poście.

Wiadomość 1 z 5 (547 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: Przenoszenie saveów i elementów z galerii na inne urządzenie.

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Starragos

Mozesz jak najbardziej to zrobić. Potrzebujesz skopiowac na pendrive albo wysłac w chmure tylko dwa foldery Saves i Tray - to twoja bublioteka w Galerii. Mozesz tez skoiowac plik TrayDeleteItems
Na nowy komputer pobierasz Origin z tego linku ( nie instaluj z dysku gry!)
http://origin.com/download ( Strona dostosuje sie do polskiego jezyka)

Nastepnie logujesz sie na swoje konto ,pobierasz grę ze swojej Biblioteki gier i instalujesz .
Po zainstalowaniu gry wlaczasz ja aby gra urtworzyla nowy folder The Sims4 w Dokumenty\Electronic Arts
Usuwasz z nowo postałego folderu TS4 w Dokumentach nastepujące nowe foldery: Saves i Tray.
Ostatni krok - wklejasz wszystkie przeniesione ze starego komputera foldery do nowego folderu gry
{*Oczywiscie dotyczy to tylko komputerow PC i Mac a nie dotyczy konsoli bo na konsoli to ani nie bedzie dzialać ani nie masz takich opcji }

Nie jestem pracownikiem EA

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (538 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: Przenoszenie saveów i elementów z galerii na inne urządzenie.

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Starragos

Mozesz jak najbardziej to zrobić. Potrzebujesz skopiowac na pendrive albo wysłac w chmure tylko dwa foldery Saves i Tray - to twoja bublioteka w Galerii. Mozesz tez skoiowac plik TrayDeleteItems
Na nowy komputer pobierasz Origin z tego linku ( nie instaluj z dysku gry!)
http://origin.com/download ( Strona dostosuje sie do polskiego jezyka)

Nastepnie logujesz sie na swoje konto ,pobierasz grę ze swojej Biblioteki gier i instalujesz .
Po zainstalowaniu gry wlaczasz ja aby gra urtworzyla nowy folder The Sims4 w Dokumenty\Electronic Arts
Usuwasz z nowo postałego folderu TS4 w Dokumentach nastepujące nowe foldery: Saves i Tray.
Ostatni krok - wklejasz wszystkie przeniesione ze starego komputera foldery do nowego folderu gry
{*Oczywiscie dotyczy to tylko komputerow PC i Mac a nie dotyczy konsoli bo na konsoli to ani nie bedzie dzialać ani nie masz takich opcji }

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 2 z 5 (539 wyświetleń)

Re: Przenoszenie saveów i elementów z galerii na inne urządzenie.

[ Edytowane ]
★ Apprentice

ok, dzięki. Czyli mogę normalnie pobrać origina ze strony online i normalnie sobie zainstalować grę?

Wiadomość 3 z 5 (534 wyświetleń)

Re: Przenoszenie saveów i elementów z galerii na inne urządzenie.

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Starragos

Jak najbardziej - tylko musisz sie zalogowac na swoje stare konto

Wiadomość 4 z 5 (530 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Przenoszenie saveów i elementów z galerii na inne urządzenie.

Community Manager

Oznaczę odpowiedź @kreatora jako rozwiązanie Standard smile

Wiadomość 5 z 5 (482 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem