Problem ze zwrotem Wilkołaków.

autor: Marteczko
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem ze zwrotem Wilkołaków.

★★ Novice

Hej. Pakiet kupiłam około północy, pograłam niecałe trzy godziny i wyszłam, bo totalnie mi się nie podoba. Chciałam zwrócić grę i odzyskać pieniądze, jednak w tej całej zakładce zwrotów pokazuje mi, że nie mam żadnej gry do zwrotu. Chcę odzyskać pieniądze, według zasad nie minęły 24 godziny od uruchomienia (pewnie czyta The Sims 4 jako całość). Co robić? Jak pisać do pomocy to jaką kategorię wybrać, bo zwrotów czy płatności do wyboru nie mam.

Wiadomość 1 z 3 (281 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem ze zwrotem Wilkołaków.

Hej @Marteczko 

 

W tym temacie znajdziesz odpowiedź: https://answers.ea.com/t5/The-Sims-4/jak-dokonac-zwrotu-pakietu-the-sims-4/m-p/11545615#M15669

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (267 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem ze zwrotem Wilkołaków.

Hej @Marteczko 

 

W tym temacie znajdziesz odpowiedź: https://answers.ea.com/t5/The-Sims-4/jak-dokonac-zwrotu-pakietu-the-sims-4/m-p/11545615#M15669

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 3 (268 wyświetleń)

Dot.: Problem ze zwrotem Wilkołaków.

Community Manager

Hej @Marteczko 

 

Jeśli odpowiedź od @danuta720 pomogła Ci w rozwiązaniu problemu nie zapomnij oznaczyć jej jako rozwiązanie. 

Wiadomość 3 z 3 (170 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem