Problem z zestawem "Zajęty gnom"

autor: patrykwella
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z zestawem "Zajęty gnom"

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

Kupiłem wczoraj i zainstalowałem po 22 dodatek Wiejska Sielanka, ale nie otrzymałem zestawu "Zajęty Gnom". Nie wiem co zrobić, a specjalnie kupiłem dodatek szybko w celu uzyskania bonusu.

 

Wiadomość 1 z 13 (1 209 wyświetleń)

Re: Problem z zestawem "Zajęty gnom"

Hero (Retired)
@patrykwella

Prawdopodobnie go masz.
Łatwo to sprawdzić, Wejdż w panel kupowania wybierz opcje wyboru "przez pokoje" i otworz "Poza domem" tam po lewej obok rozsadników zobaczysz obraz roweru. Klikniej w to.
Jesli w tych rowerach masz ten nowy model roweru, to znaczy ze masz ten bonus.
Wiadomość 2 z 13 (1 193 wyświetleń)

Re: Problem z zestawem "Zajęty gnom"

★★★★★ Newbie

  Właśnie nie mam nic takiego

ccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc.png

Wiadomość 3 z 13 (1 188 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Problem z zestawem "Zajęty gnom"

Hero (Retired)
@patrykwella

To sprawdźmy to na Origin
Otworz Biblioteke gier, kliknij okładkę The Sims4 i wybierz na stronie ktora sie otworzy zakładke Dodatowa zawartosc - tam powinien byc ten zestaw.
Jesli go nie masz skontaktuj sie z polskim supportem EA i popros aby ci sprawdzili konto
Telefon +48 22 397 08 40 - Czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 do 21:00
Wiadomość 4 z 13 (1 185 wyświetleń)

Re: Problem z zestawem "Zajęty gnom"

★★★★★ Newbie

Dziękuję za poradę. Zadzwoniłem i powiedziano mi, że jest to wina awarii i pracują nad rozwiązaniem mojego problemu.

Wiadomość 5 z 13 (1 179 wyświetleń)

Dot.: Problem z zestawem "Zajęty gnom"

★★ Guide
@patrykwella Polecam skontaktować się poprzez Live Chat dostępny na angielskim Contact EA i można bez problemu załatwić, że przypiszą ci zestaw do konta. (Ja tak zrobiłam) Jednak trzeba z nimi pisać po angielsku, ale można to zrobić teraz i nie czekać na poniedziałek, żeby zadzwonić. Standard smile
Wiadomość 6 z 13 (1 152 wyświetleń)

Re: Problem z zestawem "Zajęty gnom"

★★★ Newbie

Ja kontaktowałem się na live chat i też dostałem informację, że już nad tym pracują, a problem jest zgłaszany przez wielu graczy. Niestety nie byli w stanie dodać mi tego z automatu, co dziwne, bo niektórzy piszą, że po kontakcie z nimi dodawali to od ręki Wink 

Wiadomość 7 z 13 (1 111 wyświetleń)

Re: Problem z zestawem "Zajęty gnom"

★★ Guide
@k4tols Mi właśnie bez problemu dodali i nawet nie musiałam pokazywać dowodu zakupu, gdzie niektórzy musieli to zrobić. Z tego co się zorientowałam to czy ci dodadzą czy nie zależy od osoby, na którą się trafi, dlatego polecam ponownie próbować. Standard smile
Wiadomość 8 z 13 (1 066 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Problem z zestawem "Zajęty gnom"

★★★ Newbie

Jeżeli nie kupowałam przez origin to nie będę tego miała nie? Kupowałam w Media Markcie jeżeli to ma jakieś znaczenie

 

Wiadomość 9 z 13 (962 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Problem z zestawem "Zajęty gnom"

★★★★★ Novice

Ja kupiłam na CDKeys, napisałam na  Live Chat i w parę minut odblokowali mi zestaw. 

Wiadomość 10 z 13 (954 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem