Problem z przełączeniem się na wersję 64 - bit w The Sims 4

autor: julaxwika
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z przełączeniem się na wersję 64 - bit w The Sims 4

★ Novice

Cześć!

Mam problem z przełączeniem się na wersję 64 - bitową.

Kupiłam nowego laptopa i na początku nie mogłam nawet zainstalować aplikacji Origin, ponieważ wyskakiwał błąd MSVCP140.dll oraz VCRUNTIME140.dll.

Rozwiązałam je za pomocą wskazówek znalezionych w Internecie i pojawił się kolejny błąd, tym razem 0xc000007b. Jego też udało mi się rozwiązać i ostatecznie udało mi się zainstalować Origin. Po zainstalowaniu gry okazało się jednak, że podczas próby uruchomienia simsów, znowu pojawia się błąd 0xc000007b. Przy zmianie ustawień gry na wersję 32 - bitową, problem znika, ale chciałabym przełączyć się na wersję 64 - bit, żeby mieć wszystkie aktualizacje.

Proszę o pomoc.

W załączniku zostawiam raport dxdiag.

Wiadomość 1 z 4 (913 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: Problem z przełączeniem się na wersję 64 - bit w The Sims 4

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@julaxwika

Prwdopodobnie pobralas nie najnowsze wersje obu plikow VC ++ 2015 ze starego linku.
Kliknij znaczek Windowsa w lewym rogu ekranu z listy programow ktore sie otworza wyszukaj na dole Ustawienia i kliknij w to. Nastepnie wybierz Aplikacje i tam poszukaj takich plikow Microsoft Visual: C++. Kazdyz nich bedzie mial koncowke z datą roku. Kliknij na kazdy z nich po kolei i wybieraj opcje Modyfikuj - aby je uaktualnić. Microsoft nie uaktualnia ich w aktualizacjach i trzeba to robić samemu. Wszystkie pliki z końcówką 2015 odinstaluj.Pliki z koncowką 2010 jeśli nie dadza sie modyfikować odinstaluj tez. 
Nastepnie wejdz w ten link i w dziale Visual Studio 2015 pobierz 2 pliki Microsoft Visual C++ x64 2015 oraz VisualC++x86 2015 (NIE POBIERAJ WERSJI ARM)
Nastepnie zainstaluj te pliki klikając na nie a po zinstalowaniu restartuj komputer (opcja uruchom ponownie)
https://support.microsoft.com/pl-pl/topic/najnowsze-udost%C4%99pnione-pliki-programu-visual-c-do-pob...
Nastepnie zastosuj sie do tych porad dotyczących usuniecia foderu gry Tradycyjnej z Dokumenty /Electronic Arts /The Sims 4
https://answers.ea.com/t5/The-Sims-4/The-Sims-4-wersja-32-bit-zamiast-64-bit/m-p/10521973#M13152

 

Jednak mimo wszystko myślę, że komputer bedzie wciąż wymuszał na tobie pobranie wersji Tradycyjnej. 64 bitowy system to nie jest jedyny warunek do spełnienia aby grac w wersje normalną. Podstawowym problemem jest twój zbyt slaby procesor  i twoja zbyt slaba karta graficzn, ktora powinna odpowiadać klasa najmniej Nvidia GE FORCE 650 i mieć 1 GB pamieci własnej. Twoja karta ma zaledwie 128 MB tej pamieci co zupełnie wystarcza przy uzywaniu dodatków wydanych wczesniej ale jest za malo by wesprzec dodaki wydane póżniej z bardziej wymagająca grafiką. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (892 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: Problem z przełączeniem się na wersję 64 - bit w The Sims 4

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@julaxwika

Prwdopodobnie pobralas nie najnowsze wersje obu plikow VC ++ 2015 ze starego linku.
Kliknij znaczek Windowsa w lewym rogu ekranu z listy programow ktore sie otworza wyszukaj na dole Ustawienia i kliknij w to. Nastepnie wybierz Aplikacje i tam poszukaj takich plikow Microsoft Visual: C++. Kazdyz nich bedzie mial koncowke z datą roku. Kliknij na kazdy z nich po kolei i wybieraj opcje Modyfikuj - aby je uaktualnić. Microsoft nie uaktualnia ich w aktualizacjach i trzeba to robić samemu. Wszystkie pliki z końcówką 2015 odinstaluj.Pliki z koncowką 2010 jeśli nie dadza sie modyfikować odinstaluj tez. 
Nastepnie wejdz w ten link i w dziale Visual Studio 2015 pobierz 2 pliki Microsoft Visual C++ x64 2015 oraz VisualC++x86 2015 (NIE POBIERAJ WERSJI ARM)
Nastepnie zainstaluj te pliki klikając na nie a po zinstalowaniu restartuj komputer (opcja uruchom ponownie)
https://support.microsoft.com/pl-pl/topic/najnowsze-udost%C4%99pnione-pliki-programu-visual-c-do-pob...
Nastepnie zastosuj sie do tych porad dotyczących usuniecia foderu gry Tradycyjnej z Dokumenty /Electronic Arts /The Sims 4
https://answers.ea.com/t5/The-Sims-4/The-Sims-4-wersja-32-bit-zamiast-64-bit/m-p/10521973#M13152

 

Jednak mimo wszystko myślę, że komputer bedzie wciąż wymuszał na tobie pobranie wersji Tradycyjnej. 64 bitowy system to nie jest jedyny warunek do spełnienia aby grac w wersje normalną. Podstawowym problemem jest twój zbyt slaby procesor  i twoja zbyt slaba karta graficzn, ktora powinna odpowiadać klasa najmniej Nvidia GE FORCE 650 i mieć 1 GB pamieci własnej. Twoja karta ma zaledwie 128 MB tej pamieci co zupełnie wystarcza przy uzywaniu dodatków wydanych wczesniej ale jest za malo by wesprzec dodaki wydane póżniej z bardziej wymagająca grafiką. 

Wiadomość 2 z 4 (893 wyświetleń)

Re: Problem z przełączeniem się na wersję 64 - bit w The Sims 4

★ Novice

Udało się. Dziękuję bardzo za pomoc!

Wiadomość 3 z 4 (872 wyświetleń)

Re: Problem z przełączeniem się na wersję 64 - bit w The Sims 4

Community Manager

Dzięki za potwierdzenie @julaxwika ! Standard smile

Wiadomość 4 z 4 (833 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem