Problem z nominacją

autor: maciaslan
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z nominacją

★★★ Newbie

Problem z nominacją. Kupiłem wczoraj sims 4 zostań gwiazdą. Stworzyłem sima z aspiracją mistrz aktorstwa w której jeden z celów jest zdobycie nagrody. Mam maksymalny poziom aktorstwa, najwyższy awans w karierze aktora, gram w najbardziej kasowych produkcjach, jestem supergwiazdą, zawsze zdobywam złoto grając w produkcjach, robię wszystkie zadania przygotowujące i gram ryzykownie, ale nominowany byłem tylko raz (na początku mojej kariery), ale nie zdobyłem nagrody. Tylko ona mi stoi na drodze do ukończenia aspiracji, co zrobić?

Wiadomość 1 z 5 (8 390 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z nominacją

★★★★★ Expert

@anna_alicja 

 

A miałaś komunikat, że jesteś nominowana do jakiejkolwiek nagrody?, to bardzo istotne.

 

Sprawdziłem u siebie nie dawno, moja simka była nominowana do nagrody za napisanie bestsellera.

Dopiero za czwartym podejściem się udało.

 

Druga sprawa - To też jest loteria, nie zawsze zdobędziemy nagrodę, trzeba zacząć od nowa. Wystarczy nawet drobne zakłócenie ceremonii z tego co zauważyłem i tak samo wyjdziemy bez nagrody..

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 5 (7 214 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z nominacją

★★★★★ Expert

@maciaslan  Witaj Standard smile

 

Jeżeli dostałeś komunikat że Twój jest nominowany do nagrody, to w najbliższą niedzielę musisz się udać do studia PBP od godziny 18:00 do końca czyli do 22:00 albo 23:00.

 

Jak już się tam udasz, to wejdź do środka i usiądź na krześle i nic nie rób - Nie klikaj na mikrofon ani w inne rzeczy żeby nie zakłócić ceremonii.

 

Pojawi się za chwilę sim lub simka, będzie oznaczona jako "gospodarz" podejdzie do mikrofonu i będzie wywoływał/a zgromadzone osoby po kolei do nagrody, będzie szansa że wywoła Twojego sima, jeśli nie to w kolejną niedzielę trzeba to powtórzyć.

 

Bardzo ważne - Nie zakłócaj ceremonii jak pisałem wyżej i siedź do końca Standard smile

 

Pozdrawiam...

 

Nie jestem pracownikiem EA, pomagam jako gracz.

Wiadomość 2 z 5 (8 375 wyświetleń)

Dot.: Problem z nominacją

@maciaslan 

 

Daj znać czy kroki podane przez @Narayen  pomogły.

 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 3 z 5 (8 241 wyświetleń)

Dot.: Problem z nominacją

★★★ Newbie

Hej, mam ten sam problem i nic nie pomogło, byłam na ceremonii rozdania nagród chyba z sześć razy i nic Frown 

Wiadomość 4 z 5 (7 227 wyświetleń)

Dot.: Problem z nominacją

★★★★★ Expert

@anna_alicja 

 

A miałaś komunikat, że jesteś nominowana do jakiejkolwiek nagrody?, to bardzo istotne.

 

Sprawdziłem u siebie nie dawno, moja simka była nominowana do nagrody za napisanie bestsellera.

Dopiero za czwartym podejściem się udało.

 

Druga sprawa - To też jest loteria, nie zawsze zdobędziemy nagrodę, trzeba zacząć od nowa. Wystarczy nawet drobne zakłócenie ceremonii z tego co zauważyłem i tak samo wyjdziemy bez nagrody..

Wiadomość 5 z 5 (7 215 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem