Problem z instalacją dodatku do The Sims 4

autor: sruw13345
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z instalacją dodatku do The Sims 4

★★★ Newbie

Witam, zakupiłam dodatki The Sims 4 Psy i Koty, zalogowałam się na platformę Origin, wpisałam kod produktu, który był w paczce z płytą ale dodatek nie zainstalował się, a próbując ponownie wpisać kod produktu pisze że jest już wykorzystany. Proszę o pomoc!

Wiadomość 1 z 2 (620 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z instalacją dodatku do The Sims 4

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@sruw13345

Kod zostaje wykorzystany w momencie gdy gra zostaje dodana do twojego konta i jego okladka widnieje w Twojej Bibliotece. gier

Otworz z swoje konto Origin lub EA app -(prawdopdodobnioe jesteś na EA app) jesli do tej pory nie miałas gier z EA)
Otworz tam zakladke po lewej Przeglądaj - po prawej Kolekcje.
W Kolekcjach odnajdź okładkę The Sims 4 i klinij w trzy kropki na tej okladce.
Z Menu co sie otworzy wybierz "Weryfikuj pliki gry " to powinno zainstalować ten dodatek i w Kolekcjach kolo okladki The Sims4 powinien pokazać sie napis "gra zainstalowana"

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (600 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z instalacją dodatku do The Sims 4

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@sruw13345

Kod zostaje wykorzystany w momencie gdy gra zostaje dodana do twojego konta i jego okladka widnieje w Twojej Bibliotece. gier

Otworz z swoje konto Origin lub EA app -(prawdopdodobnioe jesteś na EA app) jesli do tej pory nie miałas gier z EA)
Otworz tam zakladke po lewej Przeglądaj - po prawej Kolekcje.
W Kolekcjach odnajdź okładkę The Sims 4 i klinij w trzy kropki na tej okladce.
Z Menu co sie otworzy wybierz "Weryfikuj pliki gry " to powinno zainstalować ten dodatek i w Kolekcjach kolo okladki The Sims4 powinien pokazać sie napis "gra zainstalowana"

Wiadomość 2 z 2 (601 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem