Dot.: Problem z Uruchomieniem the sims 4

autor: kreatora
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z Uruchomieniem the sims 4

★★★ Newbie

Dzień Dobry piszę do Państwa z następującym problemem.Moja gra the sims 4 nie chce się uruchomić.Z tego co mówi mi komunikat pojawijący się na pulpicie jest to spowodowane modyfikacją którą pobrałem kilka dni temu.Modyfikacje usunąłem odrazu po pojawieniu sie owego problemu niestety gra dalej nie chce się uruchomić.Proszę zatem o pomoc i ewentualne skontaktowanie się ze mną poprzez maila.Z góry Dziękuję  i liczę i państwa pomoc Standard smile

Wiadomość 1 z 3 (370 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z Uruchomieniem the sims 4

Hero (Retired)
@qqkar123

1. Przenieś / wysuń myszką caly folder gry TS4 z Dokumenty /folder Electronics Arts na pulpit komputera.
2. Nastepnie napraw gre na Origin
Origin Moja biblioteka gier - prawym myszy na okladke gry opcja Napraw, Musisz odczekac az Origin sprawdzi wszystkie dodatki
3. Sprobuj wlaczyć teraz gre i jesli ci sie to uda to utworzy sie nowy folder The Sims 4 w Dokumentach.
Zacznij nowa gre byle jakim simem , zapisz grę i wyjdz z gry
4. Włącz znów grę i sprawdź, czy mozesz wejsc do nowego zapisu bez problemu.
5. Jesli bład znikl wyjdź z gry i usuń z nowo postałego folderu TS4 w Dokumentach nastepujące foldery: Saves i Tray.
6. Następnie skopiuj swój stary folder Saves z pulpitu i wklej go do tego nowego folderu gry.
Zrób to sam z folderem Tray - to twoja biblioteka - oraz jesli masz w starym folderze na pulpicie taki plik TrayDeleteItems to przeklej go tez do nowego folderu gry.
7. Nie dodawaj na razie modów do nowego folderu gry. Bedziesz prawdopodobnie potrzebowal ich nowych wersji już dostosowanych to ostatnich aktualizacji. .
8.Włącz grę i sprawdź czy bład zniknął .w starym sejfie. Jednak jesli miales jakies obiekty CC w domach ( meble itp. ) i na simach (CC skiny, fryzury, ciuchy) (to stary sejf mogl sie zbugować.

Jesli chcesz uzywac modyfikacji w grze przeczytaj najpierw dokładnie ten poradnik https://answers.ea.com/t5/The-Sims-4/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-modami/td-p...

Nie jestem pracownikiem EA

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (360 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z Uruchomieniem the sims 4

Hero (Retired)
@qqkar123

1. Przenieś / wysuń myszką caly folder gry TS4 z Dokumenty /folder Electronics Arts na pulpit komputera.
2. Nastepnie napraw gre na Origin
Origin Moja biblioteka gier - prawym myszy na okladke gry opcja Napraw, Musisz odczekac az Origin sprawdzi wszystkie dodatki
3. Sprobuj wlaczyć teraz gre i jesli ci sie to uda to utworzy sie nowy folder The Sims 4 w Dokumentach.
Zacznij nowa gre byle jakim simem , zapisz grę i wyjdz z gry
4. Włącz znów grę i sprawdź, czy mozesz wejsc do nowego zapisu bez problemu.
5. Jesli bład znikl wyjdź z gry i usuń z nowo postałego folderu TS4 w Dokumentach nastepujące foldery: Saves i Tray.
6. Następnie skopiuj swój stary folder Saves z pulpitu i wklej go do tego nowego folderu gry.
Zrób to sam z folderem Tray - to twoja biblioteka - oraz jesli masz w starym folderze na pulpicie taki plik TrayDeleteItems to przeklej go tez do nowego folderu gry.
7. Nie dodawaj na razie modów do nowego folderu gry. Bedziesz prawdopodobnie potrzebowal ich nowych wersji już dostosowanych to ostatnich aktualizacji. .
8.Włącz grę i sprawdź czy bład zniknął .w starym sejfie. Jednak jesli miales jakies obiekty CC w domach ( meble itp. ) i na simach (CC skiny, fryzury, ciuchy) (to stary sejf mogl sie zbugować.

Jesli chcesz uzywac modyfikacji w grze przeczytaj najpierw dokładnie ten poradnik https://answers.ea.com/t5/The-Sims-4/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-modami/td-p...

Nie jestem pracownikiem EA
Wiadomość 2 z 3 (361 wyświetleń)

Dot.: Problem z Uruchomieniem the sims 4

Community Manager

Hej @qqkar123 

 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (267 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem