Problem pakietów

autor: arinexxe
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem pakietów

★★★ Newbie

Hej, ostatnio odebrałem gre Sims 4 za darmo na steamie i kupiłem 2 dodatki na steamie. Kupiłem również 3 pakiety vampiry, wiejskie życie i magie, pakiety kupiłem w EA app na pc, no i wszystko fajnie było, ale jak odinstalowałem gre na steam i pobrałem na EA app to kazało mi zrestatrtować gre by miec dodatki w grze, problem w tym że to nic nie dało a EA app pokazywał że dodatki są pobrane, myslałem że to wina EA app więc odinstalowałem i zainstalowałem znow simsy na steam, EA app znów pokazywało że wszystkie pakiety są pobrane ale dalej w gra mówi że wymaga restartu bo ich nie ma.

Wiadomość 1 z 3 (524 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: Problem pakietów

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@arinexxe

Rozumiem ze polączyles konto EA ap z kontem Steamu.

Problem polega na tym ze aby wszystkie dodatki dzialały razem musisz mieć w EA ap w bibliotece gry 2 rozne podstawki - jedna ze Steamu a drugą z EA ap,
1. Wejdź ze swojego konta na EA do sklepu EA - odszukaj tam ą gre The Sims4 i "kup" ja za zero złotych
2. Odinstaluj wersje ze Steamu i dodatki ze Steamu oraz wersje EA  i dodatki z EA -  tak aby na komputerze nie pozostało nic z Sims 4
3. Zainstaluj ponownie wersję Steam z całą zawartością, a następnie uruchom ją na Steam.
4. Twoich dodatków z EA ap będzie brakować, więc po uruchomieniu gry zamknij ją i uruchom EA AP (Steam nadal działa).
5. Przejdź do kafelka gry TS4 Steam w EA ap (jeśli go masz, w przeciwnym razie po prostu użyj The Sims 4  EA ap (ale podstawki z EA ap nie instaluj!) tylko przejdz do strony gdzie masz liste dodatków i zacznij instalować dodatki, które masz na EA ap
6. Następnie uruchom grę przez Steam



Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (510 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: Problem pakietów

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@arinexxe

Rozumiem ze polączyles konto EA ap z kontem Steamu.

Problem polega na tym ze aby wszystkie dodatki dzialały razem musisz mieć w EA ap w bibliotece gry 2 rozne podstawki - jedna ze Steamu a drugą z EA ap,
1. Wejdź ze swojego konta na EA do sklepu EA - odszukaj tam ą gre The Sims4 i "kup" ja za zero złotych
2. Odinstaluj wersje ze Steamu i dodatki ze Steamu oraz wersje EA  i dodatki z EA -  tak aby na komputerze nie pozostało nic z Sims 4
3. Zainstaluj ponownie wersję Steam z całą zawartością, a następnie uruchom ją na Steam.
4. Twoich dodatków z EA ap będzie brakować, więc po uruchomieniu gry zamknij ją i uruchom EA AP (Steam nadal działa).
5. Przejdź do kafelka gry TS4 Steam w EA ap (jeśli go masz, w przeciwnym razie po prostu użyj The Sims 4  EA ap (ale podstawki z EA ap nie instaluj!) tylko przejdz do strony gdzie masz liste dodatków i zacznij instalować dodatki, które masz na EA ap
6. Następnie uruchom grę przez Steam



Wiadomość 2 z 3 (511 wyświetleń)

Dot.: Problem pakietów

Community Manager

Hej @arinexxe 

 

Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy. 

Wiadomość 3 z 3 (336 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem