Dot.: Popsuta galeria, brak zrzutu ekranu

autor: kreatora
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Popsuta galeria, brak zrzutu ekranu

★★★★ Novice

Nie działa galeria w grze. zamiast obrazków widze czerwone krzyżyki. Połaczenie z internetem sprawdzone - nie ma problemów. Wyjmowałam mofyfikacje. Jeszcze wczoraj wszystko było wporządku, dziś się popsuło. dodatkowo gra nie zapisuje zrzutu ekranu. Po kliknięciu "C" w grzę widzę standardowy komunikat, że zdjęcie zapisano, ale nie ma go w pliku ze zrzutami.

Wiadomość 1 z 4 (1 548 wyświetleń)

Dot.: Popsuta galeria, brak zrzutu ekranu

Hero (Retired)
@perelka8809

Typowe oznaki problemow z programem antywirusowym po ostatniej aktualizacji. Masz albo AVG albo Avasti, Zgłoszone już przez dziesiątki graczy,
https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues-PC/CURRENT-ISSUE-Anti-Virus-blocking-User-Folder-Screensh...
Tym razem zwykłe dodanie gry i Origin do wyjatków nie pomaga.
Nazezy odinstalowac ten program z komputera i naprawić grę na Origin
Jesli masz Win10 to uwierz mi Windows Defender wystarczaj ąco chroni komputer.
Naprawa gry:
Origin /Moja biblioteka gier - prawym myszy na okładkę gry - opcja Napraw

Nie jestem pracownikiem EA
Wiadomość 2 z 4 (1 539 wyświetleń)

Dot.: Popsuta galeria, brak zrzutu ekranu

★★ Novice

Niestety w moim przypadku to nie działa. Głowię się z tym przez kilka miesięcy i nic

Wiadomość 3 z 4 (1 471 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Popsuta galeria, brak zrzutu ekranu

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Macialkowa

Dodaj do wyjatkow w Windows Defender Origin i grę.
Musisz dodac ja w dwoch miejscach - w Wyjatkach (Exclusions) oraz w Control Folder Acces. Dodanie w jednym miejscu nie odblokuje Galerii
Trzeba dodac cztery pliki z roznych folderow Dodajemy do wyjatkow nastepujace pliki
1, Origin.exe - w Win10 czasem to sie nazywa tylko Origin bez tej koncowki exe ale to jest ten sam plik.
2. OriginClient.Service.exe
3. TS4.exe albo bedzie nazwa tylko TS4 bez koncowki exe
4. TS4_x64.exe
Wszystkie te pliki znajduja sie w folderze Pliki Programowe (x86)
Z tym ze o ile Origin znależć latwo, to do plików gry musisz znać sciezke
Origin games > The Sims4 > game (szukaj pod liteka g tego folderu) > Bin oraz Bin_LE
W kazdym folderze Bin znajduje sie jeden plik z poczatkową nazwa TS4 i kazdy z nich trzeba dodać do wyjatkow
https://support.microsoft.com/pl-pl/help/4028485/windows-10-add-an-exclusion-to-windows-security

Wiadomość 4 z 4 (1 461 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem