Polska wersja pudelkowa i ustawienie jezyka gry w uk

autor: Essentialucis
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Polska wersja pudelkowa i ustawienie jezyka gry w uk

★★★ Novice

Witam ,mieszkam w uk . Posiadam angielska wersje gry sims 4 i nie mam mozliwosci zmienic jezyka na polski. Czy jesli zakupie polska pudelkowa wersje DVD i bez instalacji z plyty (brak nosnika dvd w kompie) dodam klucz do origin , to czy gre bede mogla sciagnac w polskiej wersji jezykowej z origin do mojej biblioteki? A jesli sie uda to czy dodatki ktore mam beda w wersji jezykowej angielskiej czy polskiej ? 

Wiadomość 1 z 5 (1 006 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Polska wersja pudelkowa i ustawienie jezyka gry w uk

Hero (Retired)
@Essentialucis

Mozesz tak zrobić - będziesz miala dwie podstawki w bibliotece jedna anglojezyczna druga polska.
Bedzisz musiala odinstalowac najpierw z komputera cala gre anglojezyczna i wszystkie dodatki a nastepnie wybrac do instalacji podstawke polska.
Dodatki zainstaluja sie w jezyku podstawki czyli w tym wypadku w polskiej wersji. Majac dwie podstawki w roznych jezykach zawsze mozesz w ten sposob wybierać język ktorego chcesz uzywać, Dodatki zawsze dostosuja sie do jezyka podstawki

Nie jestem pracownikiem EA

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (1 002 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Polska wersja pudelkowa i ustawienie jezyka gry w uk

Hero (Retired)
@Essentialucis

Mozesz tak zrobić - będziesz miala dwie podstawki w bibliotece jedna anglojezyczna druga polska.
Bedzisz musiala odinstalowac najpierw z komputera cala gre anglojezyczna i wszystkie dodatki a nastepnie wybrac do instalacji podstawke polska.
Dodatki zainstaluja sie w jezyku podstawki czyli w tym wypadku w polskiej wersji. Majac dwie podstawki w roznych jezykach zawsze mozesz w ten sposob wybierać język ktorego chcesz uzywać, Dodatki zawsze dostosuja sie do jezyka podstawki

Nie jestem pracownikiem EA
Wiadomość 2 z 5 (1 003 wyświetleń)

Dot.: Polska wersja pudelkowa i ustawienie jezyka gry w uk

★★★ Novice

A jesli kupie digital version z tkz. globalnym kodem to bede miala mozliwosc zainstalowania tego w jezyku polskim?

Na ebay-u znalazlam pare ogloszen, ze sprzedaja digital version , ale nie wiem czemu sa tam bardzo niskie ceny i nie wiem czy to nie jakies piraty...

Sprzedajacy pisza ze sa to w 100 procentach nowe , orginalne gry tylko te ceny jakies dziwne. Ciezko jest znalesc gre orginalna polska, jedna osobe znalazlam na allegro ktora sprzedaje wersje pudelkowa ale w komentarzach sprzedajacy mial negatywne opinie ze gry nie dotarly a sprzedajacy oszukuje. Wiec nie wiem co robic. Znalazlam tez gre pudelkowa w sklepie argos w uk, wyslalam zapytanie czy jest tam multilanguage/jezyk polski. czekam na odpowiedz...I nie wiem teraz czy kupic ta gre digital z globalnym kodem czy to moze jakis pirat albo oszust. Czy zna sie ktos w temacie o co chodzi z tymi grami i dziwnie niskimi cenami? Bo ja stara baba jestem i ogarniam tematu..Pliss o odpowiedz???

Wiadomość 3 z 5 (993 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Polska wersja pudelkowa i ustawienie jezyka gry w uk

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Essentialucis

Absolutnie odradzam kupowanie z netu, a szczególnie po okazyjnych cenach.Ściganie oszusta z netu to ściganie wiatru w polu. Nigdy nie odzyskasz pieniędzy.Nie ma czegos takiego jak "globalny kod" dla gier EA - to sa zdecydowanie piraty.
Moze masz jakis przyjciól, rodzinę w Polsce? Poproś ich aby ci kupili albo w MPiku albo w Multimediach podstawke w pudelku i przysłali do Anglii. MPik prowdzi sprzedaz na zamowienie z zagranicy wiec moze potrafia cos sprzedac i w drugą stronę. Zresztą najprawdopodobniej obsluguja rodzaków na emigracji. i wysyłaja ksiazki na zamówienie. Jesli ksiązki to mozna i gry. Sprawdź teź na Amazonie czy nie mozna u nich nabyc albo zamówic polskiej wersji.
Edit

Gra w Emiku tu na miejscu kosztuje okolo 75 pln

 

Kontakt z konsultantem Empiku  +48 22 462 72 50 

Wiadomość 4 z 5 (975 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Polska wersja pudelkowa i ustawienie jezyka gry w uk

[ Edytowane ]
★★★ Novice

@kreatoraNie mam nikogo w PL zeby mogl mi kupic gre pudelkowa i wyslal kod. Ja nie mieszkam i nie bylam w PL ponad 10 lat. Znalazlam na ebayu polski sklep ktory sprzedaje gry i wysyla do uk. Cena wygurowana bo ponad 120 zloty za gre ,byc moze dlatego ze wysylka jest wliczona. Ma dojsc w ciagu tygodnia, wiec mam nadzieje ze wszystko bedzie ok, choc gosc ma 2 negatywne komentarze ale nie mialam innego wyjscia i zaryzykowalam....Nawet jesli gra/pudelko przyjdzie sfatygowane to dla mnie wazny jest tylko kod aby byl orginalny i czytelny. Na amazonie nic nie znalazlam po polsku, jedna gra byla ale z USA w wersji angielskiej. Weszlam tez na empik.com, znalazlam gre i chcialam zamowic ale mialam problem z rejestracja bo ja mam tylko angielski numer i adres i mi odrzuca jako nieprawidlowy i nie moglam przejsc dalej....Wiec nie przeszlam logowania Frown Frown Frown

Wiadomość 5 z 5 (956 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem