Dot.: PO AKTUALIZAJI GRY, ROZGRYWKA PO KILKUNASTU MINUTACH SAMA SIĘ WYŁĄCZA

autor: kara91s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

PO AKTUALIZAJI GRY, ROZGRYWKA PO KILKUNASTU MINUTACH SAMA SIĘ WYŁĄCZA

★★★ Newbie

Wykonałam wszystkie zalecane kroki aby grę naprawić. Zaczęłam od naprawy przez Origin ale nie pomogło, odinstalowałam i zainstalowałam jeszcze raz, również nic. Zainstalowałam TS4 edycja tradycyjna (bo taki pojawił mi się komunikat na pulpicie). Usunęłam również niepotrzebne pliki z komputera aby zwolnić miejsce. Wykonałam czysty rozruch systemu na PC. Również nic. 

Wiadomość 1 z 4 (315 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: PO AKTUALIZAJI GRY, ROZGRYWKA PO KILKUNASTU MINUTACH SAMA SIĘ WYŁĄCZA

★★ Apprentice
@smokwincenty Pracują nad tym błędem. Na angielskim forum jest dużo informacji. Generalnie czekamy na nowy patch. Natomiast co mogę polecić krok który wykonałam dzisiaj to wyciszenie gry z poziomu origin i zdecydowanie poprawił jakość gry bo nie wyrzuciło mnie dzisiaj. ( Jedno z zaleceń od EA)
Wiadomość 2 z 4 (309 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: PO AKTUALIZAJI GRY, ROZGRYWKA PO KILKUNASTU MINUTACH SAMA SIĘ WYŁĄCZA

Hero (Retired)
@smokwincenty

Prawdopdodbnie masz 2 prblemy naraz.
Podczas aktualizacji antywirus zablokowal ci wwygenerowanie sie pliku TS4 ece - alatego komputer wymusil na tobie instalacje wersji Tradycyjnej której w ogole nie potrzebujesz jesli do tej pory gra sie właczala bez problemu
Jak to naprawic
Odinstaluj do zera antywirus Avast albo AvG czy Eset Uwierz mi Defender na Windowsie czy GateKeeper na Macu wystraczajaco chronią twoj komputer.
Nastepnie odinstaluj cala gre i zainstaluj na nowo NIE INASTALUJĄC EDYCI TRADYCYJNEJ , Niestety nie ma innej opcji aby to odinstalowac inaczej.
Idz na Origin prawym myszy na okladke gry w bibliotece i wybierz Wlasciwosci
Wejsz w zakladke Zaawansowane opcje urucjamianiea gry i sprawdz czy masz tam ustawiona opcje 64 bity
Teraz gra powinna urucjhomić sie bez problemu. w wersji normalnej

Problem drugi czyli wywalanie z gry to inna spawa i dotknela setki graczy na calym swiecie
Zajrzyj titaj i przeczytaj ten temat
https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/AKTUALIZACJA/m-p/9722507#M8711

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 3 z 4 (307 wyświetleń)

Dot.: PO AKTUALIZAJI GRY, ROZGRYWKA PO KILKUNASTU MINUTACH SAMA SIĘ WYŁĄCZA

★★ Apprentice

https://forums.thesims.com/en_US/discussion/983645/crashing-with-the-november-10-update

Tu link do informacji jak to zrobić: Origin wchodzimy na grę i prawy klik na simy w właściwości gry zaawansowane i tam wpisujemy załączony w linku tekst:  -nosound 

Może coś będzie lepiej. Dużo osób ma ten problem niestety.

 

https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues-PC/CURRENT-ISSUE-Game-Crashes-after-November-2020-Patch/t...

Wiadomość 4 z 4 (306 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem