Re: Origin zacina się podczas naprawy The Sims 4

autor: Starragos
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Origin zacina się podczas naprawy The Sims 4

★ Apprentice

Witajcie. Podczas naprawy The Sims 4, Origin się zacina, laguje i z pięciominutowej naprawy przekształcił się w kilkugodzinną naprawę. Ponadto zdarza się, że podczas naprawy, Origin sam się wyłącza. Kiedyś tak nie było. Czy to jest jakiś błąd? Jak to naprawić?

Wiadomość 1 z 6 (659 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: Origin zacina się podczas naprawy The Sims 4

@kreatora 

 

"2 Jednak takie zjawiskoostatnio wystepuje tez u graczy ktorzy mają słabsze procesory a nawet średniej klasy procesory, Ci ktorzy maja badzo mocne procesory i system chlodzenia mogą ukonczyc naprawe ale dopieo po wielu godzinach. Nie bardzo wiadomo dlaczego ale Origin zaczyna tak bardzo obciazać procesor ze ten sie przegrzewa i komputer finalnie Origin wyłącza aby chronic hardware.
Niestety jeszcze nikt do tej pory nie odkrrył dlaczego te zjawisko wystepuje. Dodatkowo tak samo jak sie pojawia tak samo po paru dniach potrafi zniknąć. U mnie było podobnie i trwalo to tydzień a potem nagle procesor przestal miec problemy z Origin."

--------------------------------------------------

 

Mam bardzo dobry procesor (właśnie wymieniłam komputer na nowy tuż przed świętami), a też u siebie zauważyłam to zjawisko.

Origin - świeżutko zainstalowany, tak samo, jak i cała gra.

Procesor zaczyna się grzać, gdy włączam grę.

Myślę, że przyczyna leży na styku Origin - gra.

 

Dopiero, gdy ustawiłam Origin ze zgodnością z systemem Windows 7 (mimo, że mam Win 10), to teraz jest trochę lepiej. 

Zgłaszałam usterkę, na razie bez rezultatu.

 

Pozdrawiam.

 

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 6 (625 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: Origin zacina się podczas naprawy The Sims 4

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Starragos

1. Tak moze sie dziać jesli masz program antywirusowy z netu taki jak Norton, Avast , AVG, Sophos , McAfee, Kasperski albo jakikolwiek inny ktory po swojej aktualizacji zaczął blokowac pliki gry uniemozliwiając aktualzacje czy naprawę - ostatnio czesty przypadek.
Jesli masz taki program wyłacz go albo odinstaluj.
Tu jest info jak powinno sie odinstalować Avast
https://support.avast.com/pl-pl/article/Uninstall-Antivirus/mputer.
Jeśli masz inny program niż Avast wpisz w Google jego nazwę plus słówko Uninstall,
Jesli chcesz testowo wylaczyc taki program wpisz w Google jego nazwe i slowko Disable . Nastepnie wyszukaj w pokazanych linkach instrukcje jak to zrobić.
Po odinstalowaniu, czy wyłączeniu antwirusa, spróbuj jescze raz naprawić gre na Origin.

2 Jednak takie zjawiskoostatnio wystepuje tez u graczy ktorzy mają słabsze procesory a nawet średniej klasy procesory, Ci ktorzy maja badzo mocne procesory i system chlodzenia mogą ukonczyc naprawe ale dopieo po wielu godzinach. Nie bardzo wiadomo dlaczego ale Origin zaczyna tak bardzo obciazać procesor ze ten sie przegrzewa i komputer finalnie Origin wyłącza aby chronic hardware.
Niestety jeszcze nikt do tej pory nie odkrrył dlaczego te zjawisko wystepuje. Dodatkowo tak samo jak sie pojawia tak samo po paru dniach potrafi zniknąć. U mnie było podobnie i trwalo to tydzień a potem nagle procesor przestal miec problemy z Origin.
Sprobuj wyczyścić cache Origin a jesli to nie pomoze reinstaluj Origin
https://help.ea.com/pl-pl/help/faq/clear-cache-to-fix-problems-with-your-games/

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 2 z 6 (652 wyświetleń)

Re: Origin zacina się podczas naprawy The Sims 4

★ Apprentice

Ok, dzięki

Wiadomość 3 z 6 (645 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Origin zacina się podczas naprawy The Sims 4

@kreatora 

 

"2 Jednak takie zjawiskoostatnio wystepuje tez u graczy ktorzy mają słabsze procesory a nawet średniej klasy procesory, Ci ktorzy maja badzo mocne procesory i system chlodzenia mogą ukonczyc naprawe ale dopieo po wielu godzinach. Nie bardzo wiadomo dlaczego ale Origin zaczyna tak bardzo obciazać procesor ze ten sie przegrzewa i komputer finalnie Origin wyłącza aby chronic hardware.
Niestety jeszcze nikt do tej pory nie odkrrył dlaczego te zjawisko wystepuje. Dodatkowo tak samo jak sie pojawia tak samo po paru dniach potrafi zniknąć. U mnie było podobnie i trwalo to tydzień a potem nagle procesor przestal miec problemy z Origin."

--------------------------------------------------

 

Mam bardzo dobry procesor (właśnie wymieniłam komputer na nowy tuż przed świętami), a też u siebie zauważyłam to zjawisko.

Origin - świeżutko zainstalowany, tak samo, jak i cała gra.

Procesor zaczyna się grzać, gdy włączam grę.

Myślę, że przyczyna leży na styku Origin - gra.

 

Dopiero, gdy ustawiłam Origin ze zgodnością z systemem Windows 7 (mimo, że mam Win 10), to teraz jest trochę lepiej. 

Zgłaszałam usterkę, na razie bez rezultatu.

 

Pozdrawiam.

 

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 4 z 6 (626 wyświetleń)

Re: Origin zacina się podczas naprawy The Sims 4

Hero (Retired)
@danuta720

Może to jest jakieś rozwiązanie choć to tak nie powinno dzialać. Ja mam zgodnosć ustawiona teraz na Win 8 pomimo że też mam Win10 i problemy z procesorem sie skończyły, Niemniej o ile więcej osób nie potwierdzi ze to pomaga nie mozemy tego przyjąć jako tymczasowego obejścia problemu,
@Starragos
Kliknij prawym myszy na ikonke gry i wybierz Własciwosci a potem Zgodność i sprobuj ustawić to na Win 8 lub Win7 i zobacz czy to rowiąże twój problem - jeśli to bedzie dzialać proszę zaznacz powyższą odpowiedź Danuta 720 jako rozwiązanie. To sie przyda innym graczom
Wiadomość 5 z 6 (617 wyświetleń)

Re: Origin zacina się podczas naprawy The Sims 4

★★★★★ Expert

@kreatora  @Starragos  @danuta720 

 

Mogę w 100% potwierdzić, że naprawa gry w Origin u mnie również obciążała znacząco system, dopiero po przełączeniu na zgodność z Windows 7, nastąpiła widoczna poprawa i system nie był obciążony przy naprawianiu gry.

Wiadomość 6 z 6 (566 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem