Re: Nie można Uruchomić programu

autor: atu27
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie można Uruchomić programu

★★★ Newbie

Witam. Po próbie włączenia gry wyskakuje mi następujący komunikat taki jak widac na tym załączniku.  Wcześniej bylo  ok,po dwóch latach ponownej chęci na gre nagle takie cos. Prosze o pomoc potrzebuje jej dla kogos Wink Pozdrawiam

 

Wiadomość 1 z 4 (397 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: Nie można Uruchomić programu

Hero (Retired)
@JaToJaSuko

Otwórz Ustawienia z ikonki Windowsa w lewym dolnym rou ekranu > nastepnie wybierz Aplikacje i tam poszukaj takich 2 plików Visual C++ x64 2015 oraz VisualC++x86 2015, klikaj po kolei na obu i wybieraj Uninstall/Odinstaluj. - jesli komputer nie wyrazi na to zgody, wybierz Modyfiku albo Repair (Jest tez opcja ze wcale mozesz ich nie mieć w twoim komputerze wtedy te odinstalowanie nie jest ci oczywiscie potrzebne.)
Jesli masz stary sytem Windowsa to szukaj tych plików VC++ w Dodaj .Usun programy

Nastepnie pobierz nowe wersje tych dwóch plików VC++ x 64 i VC++ x86 z poniżego linku bezposrednio od Microsoftu. Potrzebujesz obu.
https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=48145

Po zainstalowaniu zrestartuj komputer

Jednak jesli opcja ze jesli ten komputer ma stary system Windows7 32 bitowy to moze nie dzialac gdyz ten system Windowsa nie potrafi uzyc tych plków Te pliki sa niezbedne do uruchomienia gry i zamiast uruchomienia gry dostaniesz nastepne info o bledzie biblioteki I1-1-0 dll

Nie jestem pracownikiem EA

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (385 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: Nie można Uruchomić programu

Hero (Retired)
@JaToJaSuko

Otwórz Ustawienia z ikonki Windowsa w lewym dolnym rou ekranu > nastepnie wybierz Aplikacje i tam poszukaj takich 2 plików Visual C++ x64 2015 oraz VisualC++x86 2015, klikaj po kolei na obu i wybieraj Uninstall/Odinstaluj. - jesli komputer nie wyrazi na to zgody, wybierz Modyfiku albo Repair (Jest tez opcja ze wcale mozesz ich nie mieć w twoim komputerze wtedy te odinstalowanie nie jest ci oczywiscie potrzebne.)
Jesli masz stary sytem Windowsa to szukaj tych plików VC++ w Dodaj .Usun programy

Nastepnie pobierz nowe wersje tych dwóch plików VC++ x 64 i VC++ x86 z poniżego linku bezposrednio od Microsoftu. Potrzebujesz obu.
https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=48145

Po zainstalowaniu zrestartuj komputer

Jednak jesli opcja ze jesli ten komputer ma stary system Windows7 32 bitowy to moze nie dzialac gdyz ten system Windowsa nie potrafi uzyc tych plków Te pliki sa niezbedne do uruchomienia gry i zamiast uruchomienia gry dostaniesz nastepne info o bledzie biblioteki I1-1-0 dll

Nie jestem pracownikiem EA
Wiadomość 2 z 4 (386 wyświetleń)

Re: Nie można Uruchomić programu

★★★★ Apprentice
@kreatora gram codziennie,i też mam ten problem z uruchomieniem gry,tylko zamiast tego komunikatu pojawia się "zgłoś błąd".
Wiadomość 3 z 4 (381 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Nie można Uruchomić programu

★★★ Newbie
@kreatora
DZIEKI! za odpowiedź i podpowiedź rozwiazania,na pewno nie mam 7.. Mam nadzieje,że z pierwszych 2 rozwiązań będzie prawidłowe. Pozdrawiam
Wiadomość 4 z 4 (368 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem