Dot.: Nie mogę powiększać/pomniejszać obiektów w The Sims 4

autor: Narayen
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Nie mogę powiększać/pomniejszać obiektów w The Sims 4

@ewawolny  dziękuję, że mimo, iż nie pomogły moje porady, zechciałaś odpowiedzieć. Standard smile

 

Wkleję Ci jeszcze jeden temat, może go nie czytałaś:  https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues-Mac/READ-FIRST-Sims-4-Mac-Help-Guides-and-Troubleshooting...

Jest w ni m zawarty jeden wątek dotyczący kodów.

BLUEBELLFLORA jest największą specjalistką w zakresie komputerów MAC. Jeżeli jej porady nie są w stanie Ci pomoc, to jest mi bardzo przykro. Frown

 

 

Mam jednak nadzieję, ze uda Ci się rozwiązać problem, być może jego przyczyną jest jakiś prozaiczny błąd w Twoim komputerze i szybko go znajdziesz.

 

Serdecznie pozdrawiam. Standard smile

 

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 11 z 13 (1 158 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę powiększać/pomniejszać obiektów w The Sims 4

★★★ Newbie

Powiększanie obiektów w The Sims 4 na PS4: L2 + R2 + przycisk kierunkowy w prawo (strzałka w prawo)

Zmniejszanie obiektów w The Sims 4 na PS4: L2 + R2 + przycisk kierunkowy w lewo (strzałka w lewo)

Wiadomość 12 z 13 (622 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę powiększać/pomniejszać obiektów w The Sims 4

★★★★★ Expert

@y4rs73igm53p 

 

Dziękujemy za podzielenie się informacją powiększania/pomniejszania obiektów na konsoli.

 

Ze względu, że ostatnia wypowiedź w tym wątku została udzielona ok. 3 lata temu, zgodnie z zasadami forum zamykam go.

Wiadomość 13 z 13 (613 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem