Nie działają mi dodatki

autor: Mila2010_1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie działają mi dodatki

★★★ Newbie

Dzień dobry, mam sprawę co do dodatków. Dostałam nowy komputer i na nim nie działają dodatki w sęsie że na koncie orgin pokazuję mi że wszystko mam i działa ale jak przechodzę do budowania nagle nie mam niektórych dodatków np. Cztery pory roku, Zostań gwiazdą i tak dalej.

Wiadomość 1 z 9 (637 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie działają mi dodatki

Hero (Retired)
@Mila2010_1

Kliknij znaczek Windowsa w lewym dolnym rogu ekranu odszukaj na liscie System a dalej po kliknieciu w to odszukaj Moj komputer > dysk C.> Pliki programów (x86) >Origin games >The Sims4 i wywal cały folder The Sims4 do kosza
Nastepnie otwórz Origin /Moja biblioteka gier i na okładce gry powinnaś miec napis POBIERZ - kliknij w to i zainstaluj cala grę jeszcze raz

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 9 (538 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie działają mi dodatki

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Mila2010_1

Czy pokazują ci sie światy z tych dodatków? Oczywiscie oprocz dodatku Cztery poy roku gdzie nie doszła zadna okolica, Jesli światy sie pokazują to raczej dodatki zainstalowaly sie prawidłowo
Po prawej stronie w dziale kupowania masz opcje fltruj. Wybierz ją i tam zaznacz tylko te dodatki co do których uważasz ze nie masz obiektów z tych dodatków, Przy duzej ilosci dodatków nie wszyskie obiekty pokażą się tam gdzie ich szukasz bez filtru.
Jesli po wciśnięciu filtru nie wyswietli ci się ani jeden obiekt z wybranego dodatku wejdź na Origin / Moja Biblioteka gier - prawym myszy kliknij okladke The Sims 4 i wybierz opcje NAPRAW
Musisz odczekać aż Origin sprawdzi czy poprawnie zainstalowane są pliki wszystkich dodatków jakie posiadasz. (Po sprawdzeni podstawki Origin na chwile staje ale po chwili rusza ponownie)

Wiadomość 2 z 9 (597 wyświetleń)

Dot.: Nie działają mi dodatki

★★★ Newbie

Właśnie światy mi się nie pokazują, W casie gdzie tworzy się postacie też nie mam dodatku. A jeśli nawet miałabym kupić ponownie, nie mogę bo na orginie pokazuję mi że mam tak jak wejde do gry, dopiero w casie i dalej nagle tych dodatków nie ma, jedynie mogę kupić jako prezent dla kogoś, ale nawet jeśli, nie do końca ponownie chcę kupować z 10 dodatków itd.

Wiadomość 3 z 9 (550 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie działają mi dodatki

Hero (Retired)
@Mila2010_1

Kliknij znaczek Windowsa w lewym dolnym rogu ekranu odszukaj na liscie System a dalej po kliknieciu w to odszukaj Moj komputer > dysk C.> Pliki programów (x86) >Origin games >The Sims4 i wywal cały folder The Sims4 do kosza
Nastepnie otwórz Origin /Moja biblioteka gier i na okładce gry powinnaś miec napis POBIERZ - kliknij w to i zainstaluj cala grę jeszcze raz
Wiadomość 4 z 9 (539 wyświetleń)

Dot.: Nie działają mi dodatki

★★★ Newbie

Dobrze, tak zrobię. Tylko jeszcze małe pytanko. Jak zainstaluję całą grę ponownie, usuną mi się wszystkie rodziny, którę zrobiłam?

 

Wiadomość 5 z 9 (502 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie działają mi dodatki

Hero (Retired)
@Mila2010_1


Usuwasz tylko folder instalacyjny z pliki Programów (x86) , a twoje rodziny i zapisy są w folderze rozgrywki The Sims4 ktory znajduje sie w Dokumenty>Electronic Arts, którego nie tykasz, wiec to nie powinno im zaszkodzić
Wiadomość 6 z 9 (489 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie działają mi dodatki

Community Manager

Hej @Mila2010_1 

 

Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy Standard smile 

Wiadomość 7 z 9 (392 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie działają mi dodatki

★★★ Newbie

Tak pomogło. Gra była w folderze EA games, po usunięciu ściągnęła się poprawnie. 

Dziękuję  

Wiadomość 8 z 9 (379 wyświetleń)

Dot.: Nie działają mi dodatki

Community Manager

Super, dzięki za potwierdzenie @Mila2010_1 Standard smile

Wiadomość 9 z 9 (367 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem