Nie działa mi aplikacja The sims 4.

autor: karo44444
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie działa mi aplikacja The sims 4.

★★ Novice

Mam MacBooka z IOS Catalina, otwieram origin i chcę zagrać w The sims 4. Po kliknięciu graj na pasku zadań pokazuje mi się ikonka aplikacji i po 3 sekundach znika i przekierowuje mnie do origana. Dodam jeszcze, że mam zainstalowaną wersję tradycyjną, dezinstalowałam całą grę, odinstalowywałam origana, klikałam napraw grę w originie oraz zmieniałam region i dalej nie działa. Jak próbuję włączyć The sims 4 po przez wyszukiwanie Spotlight wtedy włącza mi się komunikat z Findera "Nie można otworzyć aplikacji The Sims 4". Proszę pomóżcie, już długo się z tym męczę i nic nie mogę zrobić. Frown

Wiadomość 1 z 4 (666 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie działa mi aplikacja The sims 4.

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@karo44444

Jesli masz zainstalowany jakikolwiek dodatkowy program antywirusowy oprócz GateKeepera Maca odinstaluj go natychmiast do zera i jeszce raz napraw grę.


Nastepnie niezaleznie od tego czy mialas taki program antywirusowy czy nie idź do Dokumentow i znajdź folder Electronic Arts Wewnątz będzie folder The Sims4. Przenieś fen folder TS4 na pulpit i spróbuj uruchomic grę.

Sciezka do tego folderu na Macku
Otwórz Findera, klikając jego ikonę w Docku.
W Finderze otwórz folder Dokumenty. Otwórz folder Electronic Arts.

Daj znać czy gra sie właczyła bo jesli tak to trzeba abyś odzyskala swoje zapisy i bibliotekę.

Nie jestem pracownikiem EA

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (655 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie działa mi aplikacja The sims 4.

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@karo44444

Jesli masz zainstalowany jakikolwiek dodatkowy program antywirusowy oprócz GateKeepera Maca odinstaluj go natychmiast do zera i jeszce raz napraw grę.


Nastepnie niezaleznie od tego czy mialas taki program antywirusowy czy nie idź do Dokumentow i znajdź folder Electronic Arts Wewnątz będzie folder The Sims4. Przenieś fen folder TS4 na pulpit i spróbuj uruchomic grę.

Sciezka do tego folderu na Macku
Otwórz Findera, klikając jego ikonę w Docku.
W Finderze otwórz folder Dokumenty. Otwórz folder Electronic Arts.

Daj znać czy gra sie właczyła bo jesli tak to trzeba abyś odzyskala swoje zapisy i bibliotekę.

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 2 z 4 (656 wyświetleń)

Dot.: Nie działa mi aplikacja The sims 4.

★★ Novice

Działa! :DD Dziękuję

Wiadomość 3 z 4 (614 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie działa mi aplikacja The sims 4.

Community Manager

Hej @karo44444 

 

Jeśli odpowiedź @kreatora rozwiązuje Twój problem nie zapomnij oznaczyć jej jako rozwiązanie Standard smile

Wiadomość 4 z 4 (597 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem