Dot.: Moja rodzina nie chce się wczytać.

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Moja rodzina nie chce się wczytać.

★ Novice

Witam, ostatnio po 2 miesiącach przerwy od The Sims 4 włączyłem grę. Chcąc załadować moją rodzinę (parcelę, save) Jak kto woli... Mój plumbob kręci się i kręci, kręci, tak bez przerwy (oczywiście rodzina przez ten cały czas się nie uruchamia). Przechodziłem do poprzedniego zapisu. Usunąłem trochę modów, naprawiałem grę przez Origin i NIC! Nie pomaga! Czy mogę jakoś to naprawić? Jeszcze zaznaczę, że mam grę w formie pudełkowej na płycie i mam dodatek "Zostań Gwiazdą". Nie chciałbym robić reinstallingu  bo mój laptop jest WOOOOOLNY! 

Bardzo proszę o pomoc.

Z góry dziękuję <3

Wiadomość 1 z 3 (2 385 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: Moja rodzina nie chce się wczytać.

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@wixorq

Obejdzie sie bez reinstalacji ale toche roboty bedzie. Standard smile
1. Przenieś / wysuń myszką caly folder gry TS4 z Dokumenty /folder Electronics Arts na pulpit komputera.
Znajdziesz go w Dokumentach > Electronic Arts > The Sims4
Scieżka do folderu The Sims 4 w Win 10
Ten komputer > dysk C > Uzytkownicy > nazwa komputera albo twoje imię > Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4
2. Nastepnie napraw gre na Origin
Origin/Moja biblioteka gier -prawym myszy na okladke TS4 - opcja Napraw
3. Włącz teraz gre aby utworzy sie nowy folder The Sims 4 w Dokumentach.
Zacznij nowa gre byle jakim simem , zapisz grę i wyjdz z gry
4. Włącz znów grę i sprawdź, czy mozesz wejsc do nowego zapisu bez problemu.
5. Jesli to bedzie działac wyjdź z gry i usuńs z nowo postałego folderu TS4 w Dokumentach nastepujące foldery: Saves i Tray.
6. Następnie skopiuj swoj stary folder Saves z pulpitu i wklej go do tego nowego folderu gry.
Zrób to sam z folderem Tray - to twoja biblioteka - oraz jesli masz w starym folderze na pulpicie taki plik TrayDeleteItems to przeklej go tez do nowego folderu gry.
7. Jesli miales jakies mody nie dodawaj ich na razie do nowego folderu gry. Bedziesz prawdopodobnie potrzebowal ich nowych wersji już dostosowanych to tej aktualizacji.
Włącz grę i sprawdź czy bład zniknął .w starym sejfie. Jednak jesli miales jakies obiekty CC w domach ( meble,okna, drzwi  itp. ) to stary sejf mogl sie zbugować.

MODY
Na 100% prawie wsytkie twoje skript mody i wiecej niz połowa CC jest juz nie kompatybilna z gra po ostatnich aktalizacjach i to one spowodowaly te problemy.
Musisz znalezc zepsute i wywalić, a na ich miejsce poszukac na stronach ich tworcow nowych juz zaktualizowanych wersji.
Jak sprawdzic mody i w ogole wiecej o modach i CC w tym poradniku, Przeczytaj go dokladnie
.https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-mo...

Nie jestem pracownikiem EA

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (2 377 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: Moja rodzina nie chce się wczytać.

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@wixorq

Obejdzie sie bez reinstalacji ale toche roboty bedzie. Standard smile
1. Przenieś / wysuń myszką caly folder gry TS4 z Dokumenty /folder Electronics Arts na pulpit komputera.
Znajdziesz go w Dokumentach > Electronic Arts > The Sims4
Scieżka do folderu The Sims 4 w Win 10
Ten komputer > dysk C > Uzytkownicy > nazwa komputera albo twoje imię > Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4
2. Nastepnie napraw gre na Origin
Origin/Moja biblioteka gier -prawym myszy na okladke TS4 - opcja Napraw
3. Włącz teraz gre aby utworzy sie nowy folder The Sims 4 w Dokumentach.
Zacznij nowa gre byle jakim simem , zapisz grę i wyjdz z gry
4. Włącz znów grę i sprawdź, czy mozesz wejsc do nowego zapisu bez problemu.
5. Jesli to bedzie działac wyjdź z gry i usuńs z nowo postałego folderu TS4 w Dokumentach nastepujące foldery: Saves i Tray.
6. Następnie skopiuj swoj stary folder Saves z pulpitu i wklej go do tego nowego folderu gry.
Zrób to sam z folderem Tray - to twoja biblioteka - oraz jesli masz w starym folderze na pulpicie taki plik TrayDeleteItems to przeklej go tez do nowego folderu gry.
7. Jesli miales jakies mody nie dodawaj ich na razie do nowego folderu gry. Bedziesz prawdopodobnie potrzebowal ich nowych wersji już dostosowanych to tej aktualizacji.
Włącz grę i sprawdź czy bład zniknął .w starym sejfie. Jednak jesli miales jakies obiekty CC w domach ( meble,okna, drzwi  itp. ) to stary sejf mogl sie zbugować.

MODY
Na 100% prawie wsytkie twoje skript mody i wiecej niz połowa CC jest juz nie kompatybilna z gra po ostatnich aktalizacjach i to one spowodowaly te problemy.
Musisz znalezc zepsute i wywalić, a na ich miejsce poszukac na stronach ich tworcow nowych juz zaktualizowanych wersji.
Jak sprawdzic mody i w ogole wiecej o modach i CC w tym poradniku, Przeczytaj go dokladnie
.https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-mo...

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 2 z 3 (2 378 wyświetleń)

Dot.: Moja rodzina nie chce się wczytać.

Community Manager

Hej @wixorq 

 

Jeśli odpowiedź @kreatora pomogła Ci w uporaniu się z problemem nie zapomnij oznaczyć odpowiedzi jako rozwiązanie Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (2 303 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem