Mody się wyłączają same

autor: Dissendiuum
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Mody się wyłączają same

★★★ Newbie

Hej. Mam problem że gdy włączam simy za każdym razem wyłącza mi automatycznie mody.

Włączam je wyłączam grę i włączam ponownie lecz za każdym razem jest to samo.

Może ktoś wie o co chodzi i jak to naprawić?

Wiadomość 1 z 2 (1 103 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Mody się wyłączają same

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Dissendiuum

To jest spowodowane dzialaniem programu antywirusowego ktory poblokowal rozne pliki gry podczas aktualziacji wiec nie zainstalowaly sie poprawnie.
Masz albo Avasti albo AVG - kazdy z nich tym razem to robił.
1. Kompletnie odinstaluj ten program - tym razem dodanie gry do wyjatkow w nich nie działa - jakoś to obchodzą.
2. Otworz gre i spisz z dolu pierwszej strony numer wersji gry
3. Odszukaj folder GameVersion w folderze gry i recznie wpisz tam ten sam numer wersji gry jaki spisałes z ekranu.
4. Napraw gre na Origin
Teraz o ile nie masz skopanych modów po aktualizacji i wszystkie są kompatybilne z nowa wersja gry juz nie bedziesz mial problemów.
https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues-PC/CURRENT-ISSUE-Anti-Virus-blocking-User-Folder-Screensh...

Nie jestem pracownikiem EA

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (1 100 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Mody się wyłączają same

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Dissendiuum

To jest spowodowane dzialaniem programu antywirusowego ktory poblokowal rozne pliki gry podczas aktualziacji wiec nie zainstalowaly sie poprawnie.
Masz albo Avasti albo AVG - kazdy z nich tym razem to robił.
1. Kompletnie odinstaluj ten program - tym razem dodanie gry do wyjatkow w nich nie działa - jakoś to obchodzą.
2. Otworz gre i spisz z dolu pierwszej strony numer wersji gry
3. Odszukaj folder GameVersion w folderze gry i recznie wpisz tam ten sam numer wersji gry jaki spisałes z ekranu.
4. Napraw gre na Origin
Teraz o ile nie masz skopanych modów po aktualizacji i wszystkie są kompatybilne z nowa wersja gry juz nie bedziesz mial problemów.
https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues-PC/CURRENT-ISSUE-Anti-Virus-blocking-User-Folder-Screensh...

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 2 z 2 (1 101 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem