Re: Mam problem z pobraniem The Sims 4 wyskakuje mi błąd

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Mam problem z pobraniem The Sims 4 wyskakuje mi błąd

★★★ Newbie

wyskakuje mi taki błąd

Wiadomość 1 z 7 (777 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Mam problem z pobraniem The Sims 4 wyskakuje mi błąd

Hero (Retired)
@NadiaTom15

Kliknij znaczek Windowsa w lewym rogu ekranu z listy programow ktore sie otworza wyszukaj na dole Ustawienia i kliknij w to. Nastepnie wybierz Aplikacje i tam poszukaj takich plikow Microsoft Visual: C++. Kazdy z nich bedzie mial koncowke z datą roku. Kliknij na kazdy z nich po kolei prawym myszy i wybieraj opcje Modyfikuj - aby je uaktualnić. Microsoft nie uaktualnia ich w aktualizacjach i trzeba to robić samemu. Wszystkie pliki z końcówką 2015 odinstaluj
Nastepnie wejdz w ten link i w dziale Visual Studio 2015,2017 2019. 2022 pobierz 2 pliki Microsoft Visual C++ x64 oraz VisualC++x86 (NIE POBIERAJ WERSJI ARM)
https://support.microsoft.com/pl-pl/topic/najnowsze-udost%C4%99pnione-pliki-programu-visual-c-do-pob...
Nastepnie zainstaluj te pliki klikając na nie prawym myszy, a po zainstalowaniu zrestartuj komputer (opcja uruchom ponownie)
UWAGA!
Zanim zaczniesz pobierac te pliki - musisz przygotowac na nie miejsce na komputerze i wiedziec gdzie umieścic pobrane pliki:
Kliknij prawym myszy na ekran komputera i wybierz : Nowe...Folder
Powstanie nowy pusty folder na ekranie,
Kliknij na niego prawym myszy i wybierz :Zmień nazwe i zmien mu nazwe na Pobrane
Teraz zacznij pobierac te dwa pliki z linku - gdy dostaniesz pytanie gdzie je umieścić wybierz Ekran, a nastepnie folder Pobrane, Po pobraniu obu plików mozesz otworzyc ten folder i dwukrotnie kliknąć na kazdy plik aby go zainstalować, Ne zapomnij po instalacji tych plikow zrestartować komputer
Wiadomość 2 z 7 (760 wyświetleń)

Re: Mam problem z pobraniem The Sims 4 wyskakuje mi błąd

★★★ Newbie

nie mogę kliknać prawym na pliki Microsoft i wybrać funkcji modyfikuj :/

Wiadomość 3 z 7 (730 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Mam problem z pobraniem The Sims 4 wyskakuje mi błąd

Hero (Retired)
@NadiaTom15

Pliki na których nie ma takiej opcji prawdopodobnie nie wymagają modyfikacji,
Ważne jest aby usunąć i ponowne zainstalować pliki z końcówką 2015. Jednak jest opcja , że mozesz tez nawet wcale nie mieć tych plików w komputerze. W takim wypadku konieczne jest pobranie ich i instalacja bo bez nich gra The Sims 4 się nie włączy. .
Wiadomość 4 z 7 (697 wyświetleń)

Re: Mam problem z pobraniem The Sims 4 wyskakuje mi błąd

★★★ Newbie

Zainstalowałam podane pliki wrzuciłam je do folderu tak jak było napisane otwarłam je i zresetowałam pc. Gdy zakończyło się pobieranie (TH4) znowu wyskoczył mi ten sam błąd. A gdy patrzę w ustawieniach w funkcje i aplikacje nie ma pliku 2015.

Wiadomość 5 z 7 (682 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Mam problem z pobraniem The Sims 4 wyskakuje mi błąd

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@NadiaTom15

Wykonaj przy pomocy narzedzi Windowsa sfc scan i DISM naprawę zepsutych plików systemowych oraz uzupelnienie brakujacych plików systemu
https://support.microsoft.com/pl-pl/help/929833/use-the-system-file-checker-tool-to-repair-missing-o...
Link do opisu jak zrobić krok po kroku ten sfc scan I DISM napisane tak ze nawet laik zrozumie w linku ponizej.
https://thesimsforum.pl/viewtopic.php?f=105&t=1467&p=14658&sid=1880176c3b807fbf5f4f4af63a75f7be#p146...

 

Edit 

Uwaga! Jesli masz system Win7 to narzedzie  DISM nie bedzie na nim działać. (Gra zresztą tez raczej nie bedzie na nim działać)

Wiadomość 6 z 7 (672 wyświetleń)

Re: Mam problem z pobraniem The Sims 4 wyskakuje mi błąd

Community Manager

Hej @NadiaTom15 

 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem Standard smile 

Wiadomość 7 z 7 (520 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem