Dot.: Laboratorium-Specyfiki

autor: Nesscaa
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Laboratorium-Specyfiki

★ Novice

Mam taki problem iż stworzone specyfiki (testowane/nowe) nie działają na mojego sima ani na drugiego z rodziny. Jakiś pomysł poza reinstalacją?

Wiadomość 1 z 6 (393 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Laboratorium-Specyfiki

★★★ Guide

@Latrans666  

 

Sprawdziłam w swojej grze bez modyfikacji. Zapis specjalnie utworzony do testu , naprawione pliki gry. Okazuje się ,że również mam ten błąd więc musimy czekać na aktualizacje. 

 

Problem był poruszany również na oficjalnym forum The Sims 4  TU  . Błąd zgłoszony kliknij    ME TOO  , im więcej osób to potwierdzi tym szybciej możemy spodziewać się łatki naprawczej. 

 

Pozdrawiam

 

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 6 (451 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Laboratorium-Specyfiki

[ Edytowane ]
★★★ Guide

Witam ! 

 

Nawet kilka pomysłów :eahigh_file:

 

1 Najpierw warto naprawić pliki gry. Kliknij PPM na okładkę The Sims 4 w bibliotece Origin i wybierz Napraw. 

 

2 Jeżeli posiadasz modyfikacje gry przenieś folder Mods na pulpit i włącz grę. Sprawdź działanie gry bez modyfikacji. Jedyny skuteczny sposób na sprawdzenie jaka modyfikacja powoduje błąd to dzielenie folderu Mods na coraz mniejsze części i sprawdzanie plików package w grze. Czytaj   TU

 

3 Usuń pamięć podręczną gry. Zaznaczone pliki i foldery usuń z folderu The Sims 4. Domyślna lokalizacja   Komputer / Dokumenty / Electronic Arts / The Sims 4. Po ponownym uruchomieniu gry pliki i foldery zostaną automatycznie odtworzone w grze.

 

 

pamięc cache.jpg

 

 

W razie utrzymywania się błędów daj znać .

 

Pozdrawiam

Wiadomość 2 z 6 (388 wyświetleń)

Dot.: Laboratorium-Specyfiki

★ Novice

Problem nadal się utrzymuje, specyfiki nie działają na nawet nowe simy w rodzinie (dzieci) za to na wszystkie inne obce owszem.

Wiadomość 3 z 6 (371 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Laboratorium-Specyfiki

★★★ Guide

Witam 

 

Mam nadzieję,że zostały sprawdzone wszystkie podane metody powyżej ? Jeżeli mimo naprawy plików i usunięcia modyfikacji problem istnieje może błąd tkwi w obecnym zapisie.

 

Sprawdź czy przeprowadzka rodziny na inną parcelę coś zmieni. W razie utrzymywania się błędu zapisz aktywną rodzinę do biblioteki i rozpocznij Nową Grę a następnie umieść rodzinkę zapisaną w świecie.

 

Należy pamiętać ,że jedyną poprawną formą zapisu rozgrywki jest opcja Zapisz jako. W takim układzie trzymamy trzy ostatnie zapisy z danej rozgrywki a starte usuwamy. Eliminujemy w ten sposób błędy zapisu oraz umożliwiamy sobie granie w kilku ulubionych zapisach z gry.

 

Daj znać jakie rezultaty Embarrassed

 

Pozdrawiam

Wiadomość 4 z 6 (368 wyświetleń)

Dot.: Laboratorium-Specyfiki

★ Novice

Zrobiłem całkowity reinstall gry oraz jedynie dodatku "Witaj w pracy". Problem nadal jest mimo nowych plików oraz rodziny.

Wiadomość 5 z 6 (357 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Laboratorium-Specyfiki

★★★ Guide

@Latrans666  

 

Sprawdziłam w swojej grze bez modyfikacji. Zapis specjalnie utworzony do testu , naprawione pliki gry. Okazuje się ,że również mam ten błąd więc musimy czekać na aktualizacje. 

 

Problem był poruszany również na oficjalnym forum The Sims 4  TU  . Błąd zgłoszony kliknij    ME TOO  , im więcej osób to potwierdzi tym szybciej możemy spodziewać się łatki naprawczej. 

 

Pozdrawiam

 

 

 

Wiadomość 6 z 6 (452 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem