Kursor w sims 4

autor: MimiaFalafela
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Kursor w sims 4

★ Apprentice

Cześć!

Mam problem z kursorem w simsach który co chwilę bardzo się spowalnia przez co gra jest utrudniona. Mogła bym poprosić o pomoc w tej sprawie Standard smile (ps. nie sprawdzałam w rozgrywce ale myślę że jest podobnie)

Wiadomość 1 z 5 (1 281 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Kursor w sims 4

Hero (Retired)
@MimiaFalafela

- Jesli mozesz stestsuj czy nie jest to wada myszki - uzyj innej myszki
.
- Wyłącz Origin w grze
Origin / moja biblioteka gter - prawym myszy na okladke TS4 - opcja wlasciwosci.

Jesli nie pomoże
- . W panelu sterowania / Sprzęt i Dźwięk/ Urzadzenia i drukarki --> mysz- opcje wskaźnika, wyłącz opcję "pokaż ślad wskaźnika".

- Wypróbuj rozne tryby ustawienia ekanu w grze . Od pólokienkowego do pelnego ekranu

- Idź do Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4 i wyszukaj w folderze TS4 plik Options - taki z zebatym kółeczkiem,. Usuń go do kosza. Gra go odtworzy po wlaczeniu. Nastepnie napraw gre na Origin.
Origin Moja biblioteka gier - prawym myszy na okladke gry opcja Napraw,

- Jesi masz jakiekolwiek mody w grze przenies na pulpit caly folder mods i sprawdz jak zachowa sie myszka

Nie jestem pracownikiem EA
Wiadomość 2 z 5 (1 271 wyświetleń)

Re: Kursor w sims 4

★ Apprentice

Nie działa Frown

Jednak w trakcie wykonywania twoich zadań odkryłam coś jeszcze, wraz z grą spowalnia się cały system (może to jakaś wskazówka) i nie wiem czy tu znajdę pomoc (pewnie nie) tak czy siak dziękuję za pomoc Standard smile

Pozdrawiam

Wiadomość 3 z 5 (1 239 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Kursor w sims 4

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@MimiaFalafela

Jest wiele powodów dlaczego procesor zwalnia
Generalnie powinieneś mieć jak najmniej na pulpicie.
Należy odinstalować stare, nieużywane programy.
Jeśli komputer nadmiernie się opóźnia, być może jest zainfekowany wirusem / oprogramowaniem szpiegującym lub oprogramowaniem reklamowym.
Jednak najczesciej procesor zwalnia gdy sie sie grzeje nadmiernie - czasem powodem jest kurz, czasem nigdy nie wymieniana pasta termalna (izolujaca) . wiec pierwsza rzecza jaka nalezy zrobic jest oddac komputer do serwisu aby ten sprawdził chłodzenie , ewewentualnie wymienił paste czy wyczyscil komputer
Powodem moga byc tez nieaktualne sterowniki albo fizycznie uszkodzony dysk twardy. Dodatkowo Windows znany jest z tego, że po kilku latach bez ponownej instalacji jest po prostu „wolny”.



Wiadomość 4 z 5 (1 214 wyświetleń)

Re: Kursor w sims 4

Community Manager

Hej @MimiaFalafela 

 

Jeśli uważasz że odpowiedź @kreatora okazała się pomocna nie zapomnij oznaczyć jej jako rozwiązanie. 

Wiadomość 5 z 5 (651 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem