Re: Kolumny

autor: danuta720
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★ Novice

Witam, zauważyłem ze podczas trybu budowania można ukraść od sąsiada kolumnę :P Ktoś też tak ma? Pozdrawiam 

Wiadomość 1 z 9 (631 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Kolumny

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@fififik

Ciekawostka. A w jaki sposob te kolumne kradniesz? Przeciez nie mozesz opuscic parceli na ktorej wlasnie cos budujesz.
Mozna weisc na sasuednia parcele i ewentualnie zapisac sobie taka kolumne do biblioteki czy ja z parceli sąsiada usunac ale przeniesć ja łapką myszki na sasiednia parcele? Nie ma takiej opcji.

Wiadomość 2 z 9 (617 wyświetleń)

Re: Kolumny

★★ Novice

Chodzi o to ze jak buduje u siebie na parceli i kliknę na sąsiedni domek w kolumnę, to mogę ją normalnie przeciągnąć do siebie. 

Wiadomość 3 z 9 (600 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Kolumny

Hero (Retired)
@fififik

Niezły bug gry. Obiekty na sasiedniej parceli nie powinny reagowac na twoje kliknięcie.
Wiadomość 4 z 9 (568 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Kolumny

[ Edytowane ]

@fififik 

 

Możesz pokazać to na zdjęciu?

Czy masz w grze jakieś mody ze skryptami?

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 5 z 9 (563 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Kolumny

★★ Novice

Załącznik 

Wiadomość 6 z 9 (551 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Kolumny

@fififik 

 

Nie napisałeś, czy masz w grze jakieś modyfikacje ze skryptami

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 7 z 9 (534 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Kolumny

★★ Novice

Nie mam. A mój bug jest potwierdzony bo u innej osoby której to powiedziałem też coś takiego występuje.

Wiadomość 8 z 9 (518 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Kolumny

@fififik 

 

Osobiście w mojej grze nie spotkałam się z takim błędem, a bardzo dużo buduję. Nie został on też potwierdzony przez EA.

 

Jeżeli błąd nie zniknie to możesz go zgłosić tutaj, zakładając nowy temat (trzeba napisać po angielsku):

https://answers.ea.com/t5/Bug-Reports/bd-p/The-Sims-4-Bugs

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 9 z 9 (493 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem