Jak zainstalować simsy4 z płyty bez podania kodu z etykiety?

autor: 9764271
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Jak zainstalować simsy4 z płyty bez podania kodu z etykiety?

★★★ Newbie

Kiedyś podałam już kod z etykiety na innym koncie origina do którego nie mam już dostępu, chciałabym grać w simsy na płycie ale muszę podać kod któy został już wykorzystany. Czy możliwa jest gra bez origina? jeśli tak będe wdzięczna za odpowiedź

Wiadomość 1 z 4 (1 420 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Jak zainstalować simsy4 z płyty bez podania kodu z etykiety?

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@9764271

Niestety nie ma takiej opcji. Gry nie pobierzesz z dysku juz nigdy wiecej bo po pierwszym zarejestrowaniu gry pobierasz ja z konta Origin i uruchamiasz z konta Origin a dysk i kod jest juz bezużteczny.

Twoj kod i ta konkretnie gra zostala przypisana do konta Origin do ktorego jak piszesz nie masz juz dostepu
Moe jednak sprobuj odzyskac te konto.
Sprobuj sie zalogowac na nim uzywajac adresu mailowego jakiego uzylas zakladajac te konto poraz pierwszy, Jesli nie masz dostepu do tego adresu juz ale na pzyklad kupowalas na nim jakis dodatek korzystając z karty bankowej to ppros bank o wyciąg z tym przelewem , jeli masz jednak tylko kod gry to slabo to widzę.
Niemniej mozesz sie skontaktowac z doradcą EA telefonicznie by sie zorientowac jakie masz szande na odzyskania konta z grą,
https://answers.ea.com/t5/Dyskusja-ogolna/Jak-skontaktowac-sie-z-doradca-poprzez-strone-EA-Help/m-p/...

Nie jestem pracownikiem EA

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (1 410 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Jak zainstalować simsy4 z płyty bez podania kodu z etykiety?

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@9764271

Niestety nie ma takiej opcji. Gry nie pobierzesz z dysku juz nigdy wiecej bo po pierwszym zarejestrowaniu gry pobierasz ja z konta Origin i uruchamiasz z konta Origin a dysk i kod jest juz bezużteczny.

Twoj kod i ta konkretnie gra zostala przypisana do konta Origin do ktorego jak piszesz nie masz juz dostepu
Moe jednak sprobuj odzyskac te konto.
Sprobuj sie zalogowac na nim uzywajac adresu mailowego jakiego uzylas zakladajac te konto poraz pierwszy, Jesli nie masz dostepu do tego adresu juz ale na pzyklad kupowalas na nim jakis dodatek korzystając z karty bankowej to ppros bank o wyciąg z tym przelewem , jeli masz jednak tylko kod gry to slabo to widzę.
Niemniej mozesz sie skontaktowac z doradcą EA telefonicznie by sie zorientowac jakie masz szande na odzyskania konta z grą,
https://answers.ea.com/t5/Dyskusja-ogolna/Jak-skontaktowac-sie-z-doradca-poprzez-strone-EA-Help/m-p/...

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 2 z 4 (1 411 wyświetleń)

Dot.: Jak zainstalować simsy4 z płyty bez podania kodu z etykiety?

Hej @9764271 

 

Niestety nie jest możliwe granie bez aplikacji Origin, gdyż gra The Sims 4 jest w pełni grą cyfrową, zatem  jej uruchomienie odbywa się wyłącznie za pomocą Origin.

 

Jeżeli tamto konto było Twoje to możesz próbować je odzyskać kontaktując się z doradcą Origin:

 

https://answers.ea.com/t5/Dyskusja-ogolna/Jak-skontaktowac-sie-z-doradca-poprzez-strone-EA-Help/m-p/...

 

W rozmowie telefonicznej uzyskasz poradę, jak odzyskać konto.

 

Pozdrawiam.

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 3 z 4 (1 394 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak zainstalować simsy4 z płyty bez podania kodu z etykiety?

Community Manager

Hej @9764271 

 

Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy Standard smile

Wiadomość 4 z 4 (1 338 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem